Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért hanyagoljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért hanyagoljátok a barátnőtöket, ha állítólag szeretitek őt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki csinálja ezt...inkább már ha nem érez semmit a lány iránt, esetleg valami gondja van akkor lehet ez, szerintem...
2010. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mert önző vagyok és csak magamra gondolok. vagy mert egy bunkó vagyok. :) Szeritnem ezt mondaná egy fiú aki öszinte és hanyagolja a nőjét.
2010. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Ha egy nő el van hanyagolva, akkor vágyni fog a pasira aki szarik a fejére.

Ha egy nő mindent megkap, szarni fog a pasira.


Ha hanyagol akkor valószínűleg csak nem egy balfa$z papucs, de attól még nagyon szerethet.


20 f

2010. máj. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
nincs is csajom...
2010. máj. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen ironikus h ti nők fiatalabb korban kiölitek az érzéseket a férfiakból, utána meg számon kéritek

20/F

2010. máj. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok és voltam ilyen helyzeben. Úgy gondolom, hogy ha tényleg szereted a lányt, meg sem fordul a fejedben, hogy hanyagold. Legalábbis a szerelemnek erről kéne szólnia.

Kíváncsi voltam véleményekre a másik oldalról is, mert ezt ti látjátok jobban.

Én nem hiszem, hogy szeretett engem az akkori barátom. Aki szeret, az nem tesz ilyet. Ez rossz "taktika".

2010. máj. 9. 10:08
 7/10 A kérdező kommentje:
És hanyagoláson nem azt értem, hogy nem hívod fel ezerszer egy nap. Kamaszkorból azért már kinőttem.
2010. máj. 9. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:

20F te nem is tudod, mekkora butaságot írtál!

Egy pasi aki hanyagol egy nőt:

1.bunkó

2. önző

3 nem szereti a nőt


Ez az igazság.

Semmi köze nincs a papucssághoz, ha egy ffi szeret valakit.


Ha engem hanyagolnának, nyugi, találnék elfoglaltságot, lehet más pasival...:D

2010. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

13.46


ribanc vagy

2010. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem ribanc, csak igényli a szeretet.


Én beszéltem erről a párommal, most egy hónap után megint kezdi a hanyagolást. A barátai,é s a bulik fontosabbak számára...

2010. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!