Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden barátnőmnek van barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barátnőmnek van barátja csak nekem nincs és mindig róluuk beszélnek mitcsináljak? Olyan rossz ez nekem= (

Figyelt kérdés
olyan lemaradottnak érzem magam=(
2010. máj. 8. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerj meg engem :D
2010. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hiba mondom hogy flörtölj. Nekem is hiába mondját nem vagyok rá képes nincs hozzá erőm.
2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ne gyere össze valakivel, csak hogy legyen, mert a barátnőidnek is van. Majd neked is lesz ne aggódj. Tudom, hogy most rossz neked, de én is voltam így és túléltem. Ha a pasikról jön elő a szó, várd meg míg témát váltanak.


üdv

2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, én szívesen megismernélek. 76/L


Babi néni

2010. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se jojjo ssze valakivel csak, hogy legyen baratod mert akrko az nem egy igazi kapcsolat es az nem fog tartani es csak bajt okozhat. Vard meg amikor megjon apillanat es nem vagy kevesebb, ha nincs pasid.
2010. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszii<33

amúgy sok barátoom volt már de most nincs (annyira nem sok csak ahoz képest sok hogy 12 vagyok)

egésznap azt kellett hallgatnom hogy barátnőm aki tganp jött össze a barátjával mennyire szerelmes

2010. máj. 8. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:

12 vagy?

szállj lee

"sok barátom volt" egy qurva vagy ez az igazság... -.-

2010. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csak 12 éveses vagy ?

Akkor meg nyugi, lesz majd pasid. :D

2010. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd te is:D Nem hiszem, hogy a többség igazat mondana.
2010. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!