Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít kiheverésnek? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít kiheverésnek? Ezt úgy értem, hogy mikortól mondhatom ki véglegesen, hogy túlvagyok rajta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt te érzed.
2010. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor már teljesen hidegen hagy. Nem érzel iránta se szerelmet se gyűlöletet. Mert szerelem és gyűlölet között nagyon vékony a határ..ha még gyűlölöd akkor nem vagy teljesen közömbös iránta. Ha már nem érzel haragot sem, akkor vagy túl rajta.
2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
387 nap, 16 óra, 22 perc és 18 másodperc után egészen biztosan.
2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért,mert néha teljesen úgy érzem, hogy vége. Utána meg visszatér minden. Igaz csak rövid időre...
2010. máj. 8. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam ha már nem várom, hogy hívjon vagy, hogy azt lássam akár fent van-e msn-en. Ha találkoznánk tudnék-e neki úgy köszönni mint egy nagyon távoli ismerősnek, tehát negatív vagy pozitív érzelem nélkül. És persze, hogy semmiképp ne fájjon ha rágondolok, eszembejut.
2010. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nem fáj, ha rá gondolok. Csalódottság van bennem, de egetrengető bánat nincs. Nem keresem, nem akarom látni. Találkozni nem találkozok vele szerencsére, de nem tudom mi lenne, ha megesne.

Csak néha rámjön az ötperc és elkezdek sírni. Pl ha meghallok valami szomorú számot... De utána semmi. Már nincs bajom. Nem is érdekel. Ez azt jelenti, hogy nincs vége?

2010. máj. 8. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nincs. De már nagyon a vége felé jársz, csak tarts ki... :) És vigyázz! Innen még könnyű visszaesni. Tapasztalat, ugyanígy voltam, már csak néha jött rám mikor újra felvettük a rendszeres kapcsolatot, és "visszaestem", ott tartok, ahol elkezdtem. Ha nálad nem lesz ilyen, akkor hamarosan vége. :)
2010. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!