Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem el a csókot?

Figyelt kérdés
Lehet picit gyerekes kérdés, de hát még sose tettem meg:) Szóval: le szeretném most már smárolni a bnőmet, de nem tudom, hogy közelítsek felé :\ Tudom és érzem is, hogy hagyná magát csak nem tudom milyen helyzetbe és hogyan:$ Én mint kezdő ezt, hogyan tegyem meg? Félek attól is, hogy elrontom:S
2010. máj. 8. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először puszild meg a szájat,aztán dugd át a nyelved :D
2010. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Olvasd el itt a válaszokat,a hosszú válaszokat én írtam,remélem neked is segítenek majd. Ha amit ezekből megtudtál nem elég,nyugodtan kérdezz!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__69432..

2010. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
barátnőd és még nem smároltatok?
2010. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2. vagyok: én az egyik barátommal pl csak a 2. napon smároltam,nem lehet tudni h ők mennyi ideje vannak együtt.(:
2010. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az még nem is barátnő!
2010. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a csók dönti el, hogy bnőd vagy sem?... értelmes gondolat... köszi a választ :) mindkettőnknek az első így mindenkinek érdekes lesz:P csak nagyon félek h elrontom:$
2010. máj. 8. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:
nyugi,nem lehet elrontani:)
2010. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: 05-08 15:55-vagyok. az lenne a kérdésem h megcsókoltad?:) h történt?
2010. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, mert szakitottam vele :\ voltak kisebb gondok (kezdésnek más fiú a háttérbe:S) és hát, ha ideges akkor vagdossa magát és ez is nagyon kiakasztott:\
2010. máj. 19. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:

sajnálom..:(

de azért sok sikert továbbra is!:)

2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!