Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan a mai csajokkal? Ez bejon a pasiknak?

Figyelt kérdés
Azt veszem eszre 29 eves nokent, hogy a csajok szedik fel a pasikat, ok udvarolnak, belemennek egyejszakas kapcsolatokba, vagy csak szopnak, mint a torkos borz..Ez a divat?Vagy csak en vagyok konzervativ, es azt szeretem ha egy ferfi udvarol.Valahogy szanalmasnak tartom ezeket a mai tini lanyokat.Azt gondoljak, h igy kellenek komolyra a pasiknak?

2017. febr. 8. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert, hogyan kellenek komolyra a pasiknak? Ez nem a kezdemenyezo fel szemelyen mulik es nem is azon, meddig varnak a szexszel.

Egy egyejszakasbol meg szerintem nem sokan varnak amugy se hosszutavu kapcsolatot.

2017. febr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Rengeteg csaj nyála folyik olyan srácokra, akik kiváltják belőlük a niagara vízesést. Az ilyen csajok általában szeretik hangoztatni, hogy ők önálló és független nők, ha pedig a nevükön nevezik őket, felháborodnak.

Gondolj bele, hogy a fiatalabb korosztályban milyen nehéz normális csajt találni, ha már a 29 évesek is ilyen gyerekesen viselkednek.

2017. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miert lennek gyerekes?Csak mert latok dolgokat, es nem ertem mire jo ez?
2017. febr. 8. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, fuss neki még egyszer a válaszomnak és próbáld értelmezni is, mielőtt a piros kezet nyomogatod.
2017. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert a pasik beszariak lettek...
2017. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem nyomtam pirosat.De lenyeg a lenyeg, hogy mint egy kislany edesanyja, nem szeretnem, hogy a lanyom tini koraban 'ilyen' legyen.Mert sz.tem szanalmas ez a stilus..es vhogy elkorcsosult a vilag..
2017. febr. 8. 11:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah es nem vagyok prud, mielott barki illetne ilyen jelzovel, csak a kivancsisag hajt, hogy mi jatszodik le a tinik fejeben olyankor, mikor csakugy' adjak magukat a discoban
2017. febr. 8. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Szexelni akarnak. Ennyi, semmi tobb.
2017. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
A mai társadalmi normák szerinti "top" férfiakért bármit megtesznek a mai ribi nők. Azért van egyre több elkeseredett férfi kérdés, mert ez a férfiak csupán néhány százalékát jelenti, míg szinte az összes nőt felöleli, akiknél a csordaszellem uralkodik, tehát mennek a többiek után.
2017. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Két mai tinilány anyja vagyok és egyikőjükre sem igaz az általad megadott jellemzés. Úgyhogy ne add fel, a nevelés és a jó példa csodákra képes.
2017. febr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!