Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl reagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl reagálom? Többi lent

Figyelt kérdés

szerintetek másra vágyik a barátom??? magyarázat:

Több mint egy éve vagyok együtt a barátommal és azt vettem észre h mostanában sok lányt megnézeget facebookon is meg persze élőbe is.. (van akikel régóta járna és azok előtt menőzik előveszi a pénzt stb.) és persze olyan nőket nézeget akiknek nem ilyen kicsi mellei vannak mint nekem hanem nagyok...... nekem azt mondta imádja a kismellű hölgyeket de azért az enyém elég kicsi olyannyira h hozzá se nyúl rá se nézz. pedig nem is tehetek róla. fenekem is ócsárolta h túl nagy..

am ha én nézek egy pasira akkor rám szól h lefeküdnék vele mi? egyébként sehova nem mehetek egyedül meg senkivel sem csak vele barátaim barátnőim sincsenek már amióta vele vagyok..próbáltam vele beszélni is erről sokszor de nem érdekli. én reagálom túl?

27/N 27/F



2017. jan. 30. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Ha igen, akkor szépen kiveszel egy szobát és elköltözöl. Inkább idegenekkel egy lakásban, mint egy ilyen féreggel együtt lenni.
2017. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem. az ő munkahelyére nem vesznek fel dolgozni máshova meg nem mehetek mert akkor azt hiszi hogy mindenkivel összefekszek a melóhelyen.. 1hónapja még dolgoztam takarítóként egy hotelban de kirúgtak mert nem tudtam bemenni egyiknap dolgozni mert veszekedtünk reggel.. am akkor is azt hitte hogy lefekszek velük............. nem tudom mitévő legyek. :(
2017. jan. 31. 11:32
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor viszont egyik nap, amikor elmegy dolgozni, szépen pakolj össze és húzz vissza a szüleidhez kezdésnek.

Ettől a hulladéktól pedig addig menekülj, amíg nem ver agyon a beteges féltékenykedése miatt.

2017. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de h menyjek pénz nélkül? hát igen én is félek hogy az lesz a vége de egyszerűen megszökni se tudnék. kilátástalan.
2017. jan. 31. 11:42
 15/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha tényleg lépni akarnál, akkor egy hátizsákkal, stoppal is megoldanád. Nem hiszem el, hogy nem tudsz valahogy párezer forintot összekaparni egy busz/vonatjegyre, akár el is adhatsz valamit, amíg a kedves börtönőröd munkában van.

Ne kifogást keress, hanem megoldást.

2017. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oké
2017. jan. 31. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!