Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jön ki egy "bak" pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jön ki egy "bak" pasi egy "rák" hölggyel? Most kezdődő kapcsolatról van szó. (én vagyok a pasi)

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
2008. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Jól, jól, csak vigyázz, nehogy a Szaturnusz ráálljon az aszcendensedre! ;)
2008. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk ez épp fordítva van, és függ-e ettől vagy sem, nagyon jól kijövünk. Utánaolvastam és az egyik legszerencsésebb párosítás :)

(Mellesleg a horoszkóp-aszcendes dologban azóta nem hiszek, hogy bak lévén oroszlán az aszcendensem, jóformán már meg kellett volna hülyülnöm, ha így lenne, de nem, boldog vagyok a kis Rákommal:) )

2008. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Mi a hányásról beszéltek itt?:D

Te komolyan azt hiszed van valami köze a csillagjegyeknek a párkapcsolatokhoz?

HAHA ez denagy

Amúgy egy bak pasi nem jön ki egy rákkal, mert rákos lesz a bak fitymája és a Jupiter is interferenciát okoz majd és zavarni fogja a transzponderedet (ami miatt nem tudsz majd műholdas TV adást nézni úgyhogy a digitv előfizetésedet le is mondhatod), és akkor bizony morcos leszel és ez kihat majd a párkapcsolatodra is:D

Hidd e ez így van.

Ja elfelejtettem említeni, hogy UFÓk márpedig léteznek.

És a Budapest TV-n szoktak jósolni nagyon buta embereknek. Ja meg TV képernyőn keresztül gyógyítanak XD, az a legkomolyabb.

Hail to Gyurcsók!

2008. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nektekkell kitapasztalni, ha hiszel ebben, az sem mindegy kinek mi az aszcendense, mert igazán az meghatározó ebben..

Az egyik válaszoló írta, vigyázz nehogy a szaturnusz bekerüljön az aszcendensbe,, hát ezt nem értem, hiszen arrébbtolni akkor sem tudod, ha bekerül!!

2008. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Na jó, a sok hülyével ellentétben én nem vagyok az, segitek neked:


[link]


További szép napot!

Modiknak üzenem: Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.


Hi

2008. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, gyönyörűen lepontoztátok egymást!

Pedig nem is túl "fajsúlyos" kérdés volt, ettől nem lesz más a holnapi napunk, de végül is én döntöm el, hogy hiszek benne, vagy sem. Jöttek értelmesebb válaszok, meg kevésbé értelmesek, én az összeset köszönöm!:)

2008. okt. 9. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Hát köszi a lepontozást... Az ilyenek aztán tényleg arra serkentenek, hogy írjak még tanácsokat... Na mindegy.


Szerintem a kérdező és egyébként meg mindenki saját joga eldönteni, hogy miben hisz! Soha senkit ne próbálj a saját mintádra formálni (senkinek sem hiányzik)! Ha ebben hisz, akkor ebben. Ha másban, akkor másban.


Ismételve önmagam, ha valaki hisz a horoszkópban, akkor a rák-bak párosítás igenis nagyon jó! Úgyhogy csak hajrá, sok sikert a kapcsolatotokban! :)


(Jöhet a lepontozás. Első válaszoló, aki 50%-ot kapott.)

2008. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!