Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki fiatalabb fiúval járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki fiatalabb fiúval járni?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok, a srác pedig 14. A barátaim szerint hülyeség lenne járnom a fiúval, mert túl fiatal hozzám. Mit tegyek?
2008. okt. 8. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem ciki, de ebben a korban még tényleg nincs értelme. Más a helyzet mondjuk egy 27 és 24 éves esetében...
2008. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia. Szerintem "Ciki fiatalabb fiúval járni?" kérdésre a válasz az hogy nem. Viszont 17 és 14 éves emberek esetébe "Igen Ciki :)". Egy 14 éves lány fejlettebb mint egy 14 éves lány (érettebb). Namármost te 17 vagy akkor meg még nagyobb űr van.

Ráadásul 14-17 éves korban elgondolkoznék hogy menyire lehet ez komoly kapcsolat. 14 éves sráctól mit vársz? :) mikor fog dolgozni? stb stb

2008. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne járj vele, szerintem ciki és tök gáz. Találsz korodhoz illő pasit.
2008. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
FIgyi én is hasonlo hejzetben vagyok csak en 16vagyok a pasim meg 15...amugy mar 1eve 1ut vagyunk:D:D igenis vannak kivetelek ...14evesen van arra esely h a srac komojabb legyen mint a tobbbi 14eves;) sztem ne arra figyelj h ciki e vagy nem:D:D arra hogyha szereted akkor nincs semmi problema ...de ez csak az en velemenyem:D(tapasztalatbol beszeltem/irtam:D:D)
2008. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__56583..


Mi az,hogy ciki?Az,hogy megköveznek,ha az utcán sétáltok?Nem azon kellene izgulnod.

2008. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

A Második kommentelő vagyok.

Egy 14 éves lány fejlettebb mint egy 14 éves lány t irtam.

Elírás volt.

Egy 14 éves lány fejlettebb mint egy 14 éves Fiu.


Amugy 33% :) :(. Nemgondoltam hogy ilyen keveset érőt irtam.

Ráadásul az alapkérdésre támogatóan válaszoltam.

2008. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Hááát, necces, de ez picit perverzió, hogy a fiatal srácokhoz vonzódsz... Mondjuk én is így vagyok, igaz van barátom 2 éve, de néh arról fantáziálok, hogy fiatal, tapasztalatlan, szűz pasival...hmmmm....
2008. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig a 2. válaszoló vagyok :D.

Pl a Feleségem 3 hónappal idősebb Nálam.

És nem ciki. De azért idősebbek vagyunk.

2008. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom a fitalabb fiúkhoz, csak most megtetszett. Meg nem is néz ki 14-nek...inkább 16-17-nek. Amikor megtudtam, hogy hány éves én is meglepődtem...de nem tudok mit csinálni...
2008. okt. 9. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elég nagy korkülönbség.
2008. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!