Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkók és érzéketlenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkók és érzéketlenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Bocs az általánosításért, de ez a tapasztalatom! Nem érdekli őket ha egy fiu normális velük, inkább még leugatják ezért..
2010. máj. 4. 11:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Mé', a fiúk nem azok? De. (ha már általánosítunk):D

Esetleg próbálkozz kevésbé szépeknél, azok már annak is örülni fognak, hogy hozzájuk szólsz...

2010. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ez a lány is visszahuzodobb volt aztán elérte a 16 éves kort és teljesen megváltozott.. amugy nem vagyok csunya, volt már vagy 4 barátnőm de mindegyiknél azt tapasztaltam hogyha normális vagyok velük akkor az számukra szerintem unalmas.. megjátszani meg nem akarom magam egy lány előtt, szeressen azért amilyen vagyok! Amugy a nagykörmű szolis lányok nem is tetszenek, inkább a normálisabbak, de azokat tényleg nehéz megtalálni a városban (nemcsak éjszaka, nappal sem).
2010. máj. 4. 11:49
 13/25 anonim ***** válasza:

Sok helyes és értelmes lány van!Én mindig megtalálom őket!

Az a "gond" hogy a "rossz" mindig feltűnőbb!

Én egyébként a kisugárzásban hiszek,az alapján mindig meg tudtam állapítani nagyon hamar,hogy a hölgy mennyire lesz "vevő" rám!

2010. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Beviz Elek ***** válasza:
87%

"Mert elkényeztetett kis libák. Olyan kell nekik, aki kemény és bunkó. Az ilyen csajok meg is érdemlik majd hogyha a barátjuk elveri..."


És mindenki lepontozza szegény srácot. Jah... Elég rosszul hangzik, de ez az igazság. A volt barátnőmet néha megcsapkodja a jelenlegi barátja. A csaj bevallása szerint néha kell, hogy helyretegye a srác. Velem is volt egy darabig a csaj, és azt mondta, a jelenlegi barátjával jobb, mert ha valamin összevesznek, akkor így jobban kidühöngik magukat és hamarabb megnyugszanak. ÉS EZT EGY LÁNY MONDTA!!! A másik ismerősöm szereti ha kicsit bunkó a srác.


Amúgy ez tényleg igaz, hogy a lányok egyre nagyobb részének az kell aki bunkó. Ha valaki szerelmes egy lányba és próbálkozik, akkor elbukta, mert azt nem szabad. Lepontozhattok, de nekem sok lány ismerősöm van. Ezeket mind ők mondják. (persze nem mindenki ilyen, de a nagyja...)


20/f

2010. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ha így van valóban,az nagyon szomorú!
2010. máj. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Én is azt vettem észre h nem szabad szerelmesnek lenned egy lányba mert onnantol kezdve eláshatod magad.. és akkor utána meg sirnak h őket nem szereti senki, ha meg van valakijük nem érdekli őket, nem becsülik meg azt ami van, mindig valami uj kéne! Én eddig nem csaltam meg egy barátnőmet sem, kitartottam volna az elsőnél is, de ujitás kellett neki.. nem hiszem h a lányok többsége szerelmből van valakivel, inkább csak h legyen vmivel felvágni, közbe meg bele se gondolnak h mit művelnek a másikkal!
2010. máj. 4. 13:46
 17/25 anonim ***** válasza:

Így van,teljesenegyetértek veletek. A mai lányok teljesen elkorcsosultak,az igazi értékek már semmit sem jelentenek nekik. Állandóan azt hallom, még a csapból is az folyik,hogy így az érzelmek,meg úgy, a fiúk pedig csak ösztönléányek,pedig manbapság mintha pont fordítva lenne.

Nagyon érdekes továbbá az is,hogy míg egy egyszerű,hétköznapi srác teperhet, amennyit és amennyire akar egy lánynál, úgysem ér el semmit, addig ugyanez a lány gátlás nélkül felajánlja magát egy HMCS-nek. (helyi menő csávó)

2010. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért,túl gyorsan írtam.
2010. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Miért bunkók és érzéketlenek a mai lányok?


Ki tudná ezt megmondani? Azért, amiért kék a fű, és zöld az ég.

2010. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam sem szépnek sem csúnyának. Volt pár barátom. Szép is, helyes is, kedves is stb. Nekem igenis a belső értékek számítanak. Valahogy én leszek mindig szerelmes és én ragaszkodom jobban, ezt nem szeretik. Eddig egyszer volt,hogy én szakítottam a többi esetben mindig velem szakítottak pl. most is:(
2010. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!