Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenységnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenységnek számít a másik telefonjába "kutakodni" minden nap?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 16:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én belenéztem az exemébe, persze én voltam a barom úgyis, hogy az egyértelmű dolgok után nem szakítottam vele. Nem csalt meg, csak túllépett egy határon írásban, olyan emberrel akivel utána egy helyre járt és ott sose tudtam, mi történik épp. Örökké bizalmatlan maradtam, akkor is, amikor befejeződött a dolog. A mostani barátom egy percre se szolgáltat okot, nem is turkálunk a másikéban. Aki nem ad okot, annál nincs ez a probléma.
2016. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki okot keres, az talál is :)
2016. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen az keres okot aki szakitani akar mert nincs gerince megmondani hogy nem szeretlek vége!:D
2017. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!