Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokás még májusfát állítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás még májusfát állítani a kedvesnek?

Figyelt kérdés
Tegnap reggelre kaptam májusfát a barátomtól. Vidéken lakunk de én senkinek nem láttam itt. Tavaly még volt néhány helyen. Sőt még városon is, de hétvégén úgy ki sem mozdultunk, mert kerti party volt, máshol nem tudtam megnézni. Ennyire kiment a divatból?
2010. máj. 2. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk is divat még... Nem annyira gyakori, de én örülök amikor látom hogy vki még életben tartja ezt a hagyományt :)
2010. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én Budapesten lakok, de itt láttam a környéken pár kertben még:)
2010. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mifelénk még nagyon divat (Pécs melletti nagyobb faluban), sok lánynak van, a népszerűbbeknek 4-5 is akár. Nem csak a pasija állíthat fát egy csajnak.
2010. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!