Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne, ha a barátod/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne, ha a barátod/barátnőd nem kívánna elalvás előtt jó éjszakát?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés tudom,meg apró dolog is ez,de azért nekem egy kicsit rosszul esett.Főleg,hogy eddig mindig jó éjszakát kívánt.Sz*r egy napom volt,valószínűleg ezért reagálom ezt(is) túl.
2010. máj. 1. 23:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
valóban túlreagálod...arra nem gondoltál, hogy talán neki is sz*r napja volt?...nem mindig a másiktól várd a megoldást...Te is kivánhatsz jó éjszakát neki...
2010. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nagy ügy ha egyszer elmarad. Ne csinálj a bolhából elefántot.


üdv

2010. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bazz... Te mondtad? És erre nem válaszolt??? Ha ez volt, akkor érdekes, ha te sem mondtad, akkor ne rinyálj!
2010. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki,és még vissza is kérdeztem viccelődve,hogy nem is kíván jó éjszakát? De még erre sem reagált,csak elköszönt.
2010. máj. 1. 23:57
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Akkor érdekes. A helyedben szakítanék vele! :)
2010. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szakíts vele. van egy maláj kur-vája
2010. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne hülyéskedjetek,tudom,hogy ez nagyon nagyon apró dolog,ilyen miatt még csak vitázni sem kezdek el.Mindenesetre jó volt ezt a kérdést így feltenni,megkönnyebültem :D
2010. máj. 2. 00:01
 8/12 anonim ***** válasza:
jó éjszakát....omg mik vannak...ha egyszer nem mondja akkor forgolódni fogsz??..vagy mi a f*sz?-.-
2010. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor igazából nincsen semmi baj, ha elkészítette a bögre meleg kakaót és a kedvenc macid is a karjaidba nyomta. Netán a farkát a szádba...


Úristenem, kérlek szépen, legyen csak ennyi gondom az életben :-(

2010. máj. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Jó volt a kérdést feltenni, megkönnyebbültem..." hallod, te egy ilyen emos depressziós hülye hisztispitsa lehetsz... ilyen "szakcsizok a barimmal, mer hüe vok h eddig húztam a dolgot és különben is lol xD xD meg mos ki fogja nekem a hárompirszinges nyelvét a punimba dugni. Lol xD" -stílusú farok.
2010. máj. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!