Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom hogyan továb, segiten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogyan továb, segitenétek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok már 4 hónapjah szétmentünk barátomal azóta nem is beszéltünk de nekem nagyon hiányzik . szeretem még mindig majdnem minden nap sirok .számomra ő az igazi ,nemsokára vizsgázok és nemnagyon tudok odafigyelni sem az órákon, mindig ő jár a fejemben . szerintetek mit tegyek ?sehogysem tudom elfelejteni nekem ő a mndenem!

(előre jelezném h nem vagyok olyan mint a többi lány éret felfogásom van ) normális válaszokat léccives előre is köszönöm


2010. máj. 1. 19:29
1 2
 1/13 nielindi ***** válasza:
ha elég érett lennél, akkor felfognád, elfogadnád h vége van. ezzel nem tudsz mit csinálni. tovább kell lépni sajnos.
2010. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha elég érett a felfogásod, akkor azt is felfoghatnád, hogy helyesen írni tök jó dolog.
2010. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A segítség:

a "nemtudom" helyesen nem tudom,

a "továb" helyesen tovább.


A többit ne elemezzük, mert borzalmas. Én sem írok helyesen, de ez szörnyű.

2010. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A "léccives" miatt meg minimum kerékbetörés járna.
2010. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sirás közben ti tudnátok helyesen irni? f*sz kivan gondoltam tudtok vmi tanácsot adni de ugylátszik hiába való ez az oldal ha csak osztani tudjátok a másikat de tanácsot adni nemtudtok:(
2010. máj. 1. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudunk. Te sírás nélkül és ellenőrző programmal se tudsz.
2010. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mostmár tényleg értelmes válaszokat szeretnék:(!
2010. máj. 1. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog. Az, hogy 4 hónap elteltével is ugyanúgy szenvedsz valahol a te hibád. Bocs, hogy ezt mondom, de ez az igazság. Tudod ha igazán túl akarsz lépni rajta, akkor azt a fejedben is el kell dönteni. Akarni kell. És te nem akarod. Inkább szenvedsz. Ezt felejtsd el gyorsan!

Tévedsz, hogy ő neked az igazi. Ha az lenne még mindig vele lennél. Biztos volt oka annak, hogy szétváltatok.

Meg lehet csinálni, hidd el.

A problémát te gyártod magadnak azzal, hogy mindig rá gondolsz. Most jönnek a vizsgáid, tanulj inkább. Az legyen a legfontosabb. Ne keseregj tovább, nincs értelme.

Ha szeretnél még beszélni róla, akkor írj privit. Itt úgysem kapsz segítséget...

2010. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az érzést mindenki átéli legalább egyszer.. próbáld meg kerülni és nyitni mások fele, és örülni a szép időnek :) és legyél sokat a barátaiddal, ápold a baráti kapcsolataidat.
2010. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És ne haragudj, talán túlságosan dúrvának és érzelemmentesnek tűnhet az, amit írtam, de a csalódásokat csak így lehet túlélni. Ha én is a szívemre hallgatnék még mindig itatnám az egereket. Az pedig nem lenne jó. Élni kell az életet. És le kell zárni a múltat!
2010. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!