Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én alakítsam az eseményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én alakítsam az eseményeket vagy bízzam a véletlenre?

Figyelt kérdés

18/L

Tegnap este a végzős búcsúztató bulin táncoltam egy sráccal, aki egy jó barátnőmnek ismerőse, és korábban is beszéltem vele párszor. Aranyos nagyon, és az tetszett, hogy tánc közben nem fogdosódott, de szorosan ölelt. Sokáig táncolt velem, közben jól elbeszélgettünk.

Ma pedig írt sms-t a barátnőmnek, hogy szerinte bejön-e nekem. :)

Hát bejön, de nem mertem mondani a csajnak, csak mosolyogtam...elég hirtelen ért.

Holnap este ballagás után lesz még egy buli, és mivel ez a végzősöknek lesz, ő pedig évfolyamtársam,

bízom benne, hogy ott lesz. De ez egyáltalán nem biztos.

Csak most az a para, hogy ha megkérdezi barátnőmet, hogy mit mondtam, akkor az nem jó, mivel egy szóval sem mondtam, hogy tetszik.

Jó lenne megkérdezni tőle holnap ballagás után vagy előtt, hogy este eljön-e?

Szerintetek? Mert ha ott lesz, ott már úgyis jön a dolog magától...Utána meg már nem lesz lehetőség "összejönni", mert vége a sulinak.

Most akkor mi legyen?


2010. ápr. 30. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Isten útjai kifűrkészhetetlenek....
2010. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lépj te. Mond el neki tetszik neked. Ne a barátnőd adja át az üzit. Ezzel legalább elejét veszed annak a félre értésnek.
2010. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De és ha nem is akar semmit?
2010. ápr. 30. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Már kérdezte a bnőd h bejön-e neked,szóval tuti tetszel neki!Én odalépnék hozzá beszélgetni,pl h mik a tervei a suli után v bármi:)a nyárra..23N
2010. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

És azt hogy tudnám elintézni, hogy a holnapi buliban ott legyen?

2010. ápr. 30. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy még ma tudasd vele hogy tetszik neked, és örülnél ha jönne :)
2010. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, na mi lett belőle?
2010. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hmm...bementem suliba, pedig már nincs tanítás.

Gondoltam hátha beszélgetünk.

De csajjal volt....erről ennyit:)

De nincs gond, és köszi az érdeklődést:)

2010. máj. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!