Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nagyon jó a sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nagyon jó a sex de mégis néha sex közben elmulik az erekciója, persze egy kis segitséggel minden rendbe jön. De mégis mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
nem tetszel neki.
2010. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

100 féle dologtól. Fáradt, izgul, nem pörgött fel rendesen a dologra stb. Nem kell aggódni.


üdv

2010. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Vérnyomásproblémái is lehetnek neki.
2010. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
sűrűn veri ki ha nincs veled?
2010. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
36 évesen az a tapasztalatom hogy kétféle farok típus van. Az egyik amelyik feláll és addig nem lankad le amíg el nem élvez a fiú, tartson az bármeddig. A másik amit te is tapasztaltál. Feláll, csináltok ezt azt, elfárad a pasi, vagy lankad a figyelme, és lekonyul. Egy két jó fogás és megint tökéletesen áll, és ez előfordulhat egy szeretkezés alatt többször is. Persze lehetnek durvább lelki okok is mögötte, de én ezt tapasztaltam.
2010. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk válaszai is érdekelnének engem, hátha ők másképp látják. Utolsó voltam.
2010. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!