Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok ha ennyire féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
ha lányok irogálnak a képeihez myvipen kommentet féltékeny vagyok. Mit csináljak?
2010. ápr. 29. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, de szerintem gyórsan próbálj változtatni. Exemet ilyenek miatt hagytam ott és nem azért mert másik lány kellett! - Fél éve egyedül vagyok, csak olyan volt a viselkedése hogy idő után jobb lett nélküle mint vele.

Veled van és nem velük, okod sincs a féltlkenykedésre, igaz?

22F

2010. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsikét lehetsz féltékeny, ha már régebb óta együtt vagytok, hogy érezze, szereted, de túlzásba ne vidd, mert azt nem szeretik a pasik. csak éreztesd vele, hogy kicsit ez idegesít téged. de egyébként nem beteges, mindenkiben van egy egészséges féltékenység, féltés....
2010. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de ő ha elmegy valahova pl. moziba és azt mondja egyedül akkor nem akarok elhinni meg ilyenek. Nem tudok leállni róla.(( Pedig akarok.
2010. ápr. 29. 13:44
 4/15 A kérdező kommentje:
meg rühellem ha valamilyen lányt megpuszil, vagy valami hírességet átölel. Mert ezt mind csak velem csinálja:(((
2010. ápr. 29. 13:47
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyesmi nem megcsalás. Törődj bele, hogy másokkal is szóbaáll.
2010. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de félek h hátha beleszeret másba és engem meg elhagy:((
2010. ápr. 29. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha már csinálod, csináld jól. Zárd be egy szobába, és takard ki a női arcokat a tévéképernyőről.
2010. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
hirességet? akkor gondolom ő is valamilyen "sztár"? érthető, hogy féltékeny vagy, de csak akkor ha van rá indok.... pl. ha már megcsalt, vagy veled úgy viselkedik.. pl. nem mutat be a barátainak, nem úgy kedves hozzád, mint a többi nőhöz, stb. de ha érezteti, hogy szeret, akkor nincs okod a féltékenységre. akkor egyszerűen neki ilyen az élete, teli emberekkel. ezzel nincs semmi baj. próbálj meg bízni benne. beszélgess vele erről, de csak finoman. főleg, ha valamin nagyon bánt. akkor hátha változtatna egy kicsit....
2010. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Adom az első véleményét,csak annyit tennék hozzá,h 1 minimális féltékenység oké de tulzásba sose szabad vinni. A tulzott féltékenység nagyon taszitó tud lenni.
2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Így meg előbb-utóbb menekülni fog tőled. Előbb teszed tönkre te a kapcsolatot, mint egy másik lány.
2010. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!