Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan vagytok így, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagytok így, hogy nem szeretitek a túl romantikus/papucs pasikat?

Figyelt kérdés

Én nem értem saját magamat... Mindig a rosszfiúk kellenek, akik olyan maguknak valók, bunkók, de persze néha kedvesek, és kiráz a hideg az aranyoskodó, romantikus, papucs pasiktól. 1 hónapja vagyok egyedül, ismerkedek neten meg itt ott, és kapásból lerázom az ilyen aranyos pasikat. Hiába normális, meg esetleg jól néz ki, nekem akkor se kell mert túl nyálas. Ti hogy vagytok ezzel? Normális válaszokat kérnék, köszönöm.

21/L


2010. ápr. 29. 12:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ezt a ribancságot én se értem... Kár volt odaírnom a bunkó szót, mert konkrétan nem is az hogy bunkó legyen, hanem ne legyen ilyen hogy: Ahogy akarod édesem... Te döntsd el... stb... csöpp-csöpp... Hanem: Na jó bébi, ma üljünk be az x helyre és dumáljunk...
2010. ápr. 29. 14:14
 12/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem a "papucs" típusú pasikat. Kiráz a hideg a rosszfiúktól. (20l)
2010. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És nem zavar hogy nem tudsz felnézni rá? Vagy hogy nincs melletted egy határozott ember? Engem ez is zavar a papucs pasikba. Ezzel nem leszólni akartalak, csak érdekel a véleményed.
2010. ápr. 29. 14:19
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem, én pont rájuk tudok felnézni! Csak egyszerűen mást tartunk fontosnak. Az ilyen férfiakat tudom tisztelni és tudok bennük bízni.:)
2010. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én ugyanígy vagyok ezzel. nekem volt egy 3 éves kapcsolatom, papucs volt teljesen a pasi. nagyon sok veszekedés is volt ebből, mert soha nem mondta el a véleményét, mindig rámbízott mindent, nekem kellett irányítanom. nem volt jó, túl nyálas volt. persze, rendes meg minden, de nem éreztem jól magam. aztán szakítottam vele, megismertem a mostani páromat. már 5 éve vagyunk együtt. na ő elérhetetlen volt, magabiztos, határozott. aztán összejöttünk. nem romantikus, de ha éppen kedve van hozzá, akkor belemegy az én ötletes, romantikus dolgaimba. (kb évente egyszer). mindenhez ért, mindenkivel eltud beszélgetni, magabiztos, határozott. hidd el, te is megtalálod az ideálisat, de amíg fiatal vagy, ne állj le akárkivel. a papucsok max arra jók, hogy tapasztalatot szerezz. de ha nem jó velük, akkor keress egy jófiút, akit meg tudsz "szelídíteni", ha meg nem sikerül, akkor lépj tovább. most még megteheted. hidd el, valahol számodra is ott van a "tökéletes" pasi a nagyvilágban.... :)
2010. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák, de ez így jó, csak kíváncsi voltam a véleményekre. Utolsónak: na pont így vagyok énis. Mármint ezért nem bírom a papucs típusúakat és ezért szeretem a rosszfiúkat.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. ápr. 29. 14:42
 17/21 anonim ***** válasza:
Imádom a romantikus pasikat, de az nem feltétlenül jár papucssággal. Igen is fel lehet nézni az olyan férfira is aki tud engedni, nem mindig az ő véleménye a mérvvadó, még akkor is ha baromságot mond. Az én barátom határozott, de amikor kell, tudja azt mondani, hogy olyan kecses vagyok mint egy gazella, és imádja minden porcikám. Hát nekem ilyen jutott hála Istennek. Arany középút.
2010. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez az aranyközépút jónak tűnik. Szerencsés vagy!
2010. ápr. 29. 15:08
 19/21 anonim ***** válasza:

Az jó ha kedves...de amikor már csöpög. Az nemjó. :/ Barátom szerencsére pont tökéletes. :) Minden szempontbol.^^

17L

2010. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kinek mi a romantika. Van itt olyan csaj aki például ha kap virágot akkor kidobja vagy hasonló? Nem az ember teszi magát romantikussá hanem a helyzet teszi romantikussá a pillanatot!
2010. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!