Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan vagytok így, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagytok így, hogy nem szeretitek a túl romantikus/papucs pasikat?

Figyelt kérdés

Én nem értem saját magamat... Mindig a rosszfiúk kellenek, akik olyan maguknak valók, bunkók, de persze néha kedvesek, és kiráz a hideg az aranyoskodó, romantikus, papucs pasiktól. 1 hónapja vagyok egyedül, ismerkedek neten meg itt ott, és kapásból lerázom az ilyen aranyos pasikat. Hiába normális, meg esetleg jól néz ki, nekem akkor se kell mert túl nyálas. Ti hogy vagytok ezzel? Normális válaszokat kérnék, köszönöm.

21/L


2010. ápr. 29. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a túl romantikus pasikat 21/f
2010. ápr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor én vagyok az eseted, de nem érdekelsz, mert bunkó vagyok.


20F

2010. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

az elején a rosszfiúk is "nyálasak"

tehát az elején nem kell lerázni senkit

amúgy szerintem egy nőnek is szüksége van arra, hogy hódíthasson

2010. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az én férjem középút. Soha sem bunkó, szeret és tisztel, de belehalna, ha mondana valami romantikusat. ☺
2010. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nektek is lehetetlen megfelelni bakker!
2010. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Elribancosodtak a mai lányok...Szomorú ez a világ!!!
2010. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én szeretem a romantikus srácokat :):$
2010. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csak nehogy nagyot ess majd, mert most nagyon el vagy szállva.
2010. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

a fenébe is már... most változzak meg, legyek "rosszfiú"?? (bunkó, tapintatlan, "beszóttáá?", felvágós, nagypofájú)

szánalmas lett a világ..

2010. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

hát a bunkóságot nagyon nem bírom, de a jókisfiúkat sem... a vagány, belevaló srácokat annál inkább, akik tudnak élni, és nem engem fognak cseszegetni h miért megyek sörözni v meccsre.

meg ha nem vagyok romantikus alkat akkor nem is nagyon tudok mit kezdeni a szép költői szólamokkal...


amúgy meg hogy jön ide a ribancság megint vmelyik okostól...?

2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!