Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírják megállni a párban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírják megállni a párban élő férfiak, hogy ne dugjanak meg más nőket a párjuk mellett, ha pl. annyi sok szexi, jó nőt látni az utcán? Mi tartja vissza őket a félrelépéstől?

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Vagy nincsen ra lehetöseg vagy ha lenne a csaj nem er annyit h miatta kockaztassunk.azert egy nagyon jo nöt kevesen tudnak visszautasitani.Az a baj a mai vilaggal ha egy nöre ramosolyogsz abbol problema lesz,munkahelyemen nekem ez miatt voltak gondjaim.több lanynal is de egy elvetette a sulykot.mint munkatars csak munkarol beszelgettünk amikor muszaly volt,persze kedves voltam vele.hat en meg tetszettem neki.par honapra ra mentem a munkahelyemre azzal fogadott egy tucat ember h en tenyleg moziba mentem az xy-nal?lesult a pofamrol a bör.nem tudom h jutott ez eszebe de rohadt dühös voltam.tudta pedig h 4 eve baratnöm van le se szarta!!egyszerüen a mai lanyok föleg a fiatalabbak nyomulnak,nem ertik meg h valakinek nem kellenek addig jarnak a nyakukra mig meg nem törnek,kollegam most valik,fel eve küszködött jo csaj volt de nem akart tole semmit csaladja van,1 honapja ceges bulin a ribi kihasznalta az alkalmat h a kollegam kicsit irtas.ez sem mentseg tudom,megdugta volna de tartotta magat mert szereti a csaladjat de amikor a csaj az öleben ringatozik nem tudott mit csinalni.gyenge volt!!!sok ferfi nem akar felrelepni de vannak helyzetek ahol ezek a nök fölenyt szereznek,sose csaltam meg a parom.nem is akarok,sokat tanultam a hibaimbol akar munkatars akar szomszedlany nem vigyorgunk meg kedveskedünk ha nem muszaly mert sajnos ha a nö azt hiszi biztos azert vagy vele ilyen mert biztos tetszik a pasinak.onnatol foggva log a nyakadon amig meg nem kap.sok ferfi ezert lep felre egyszer aztan rendszeresen,ha erzel h egy nöt közelebb tudnal engedni magadhoz ,el kell lökni!!!mert ha nem abbol lesz a megcsalas!!!!jah es flörtölessel kezdödik a megcsalas,ugyh akik szerint a flörtölö parja huseges az hülye,senkihez sem megy oda az utcan egy vadidegen aztan invitalja egy menetre,minden a flörtel,egy kommunikacioval kezdödik,es aki flörtölget elöbb utobb többet is tenni fog
2016. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Jajj szegény férfi elgyengült.

Nem kell ám a mártírt játszani, félre lehet lökni a csajt, el lehet menni a közeléből.


Kicsi önkontrollt is gyakorolni kéne, ha az ember olyan helyzetbe kerül.

Jaaa vagy nem akar? Az más...

2016. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!