Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így hülyeség lenne? (elsőso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így hülyeség lenne? (elsősorban lányok válaszoljanak. ) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hülyeség lenne így odamenni az egyik lányhoz a buszmegállóban?

-Szia!Remélem nem zavarok...de nagyon ismerős vagy nekem.

Nem az xy ált. suliba jártál? (erre valószínűleg egy nem lesz a válasz...)

-Pedig le mertem volna fogadni hogy onnan ismerlek és hogy xy a neved. (valószínű hogy a nevet se találom el. :D)

És akkor innen már el lehet kezdeni egy beszélgetést. (pl.: ha nem abba a suliba járt akkor hova, mi a neve..stb.)


Szóval lányok, hülyének néznétek egy ilyen pasit aki ezzel a szöveggel megy hozzátok?

légyszi kort írjatok.


16/F


2010. ápr. 28. 18:10
1 2 3
 11/25 anonim válasza:

ha nem úgy adod elő h látszik, nagyon viccesnek képzeled magad, és nem vagy nagyon-nagyon csúnya, akkor oké

de sztem sokkal jobb ha egyszerűen odamész h leülhetsz-e mellé, megmondod h szimpi és nem találkozhatnátok-e vmikor

mert ezzel a szöveggel amit leírtál, sok lány nem biztos h tud mit kezdeni, vagy nem esik le mit akarsz

én lehet hülyének néznélek xD

szval legyél konkrét, de add meg neki a választási lehetőséget, és ha többször is nemet mond, hagyd békén ezzel, csak beszélgess vele ott helyben

2010. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Hali! Sztem én tényleg azt hinném, h összetévesztesz vkivel. Nem küldenélek el, de nem biztos, h venném a lapot, h ismerkedni akarsz. Szerintem nem gáz, max lepattint, de mi veszíteni valód van? (23/L)
2010. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
szerintem menj oda kérdezd meg a dolgokat, (DE ezek elött a zsebedet lyukaszd ki hohgy betudj nyulni a kukidhoz) nézz erősen a szemébe, és nyulj a szebedbe és hokizz egyet. remélem sokat segítettem.
2010. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy közhely, kinevetne érte.
2010. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
igazából mindegy mivel mész oda...ő is tudni fogja hogy miért szóólítottad le!és ha neki is tetszel akkor beszélgetni fog veled
2010. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Hülyének nem néznélek, csak hazugnak. Ne hazugsággal kezd már az ismerkedést légyszi.

Meg ha hozzám valaki oda jönne egy ilyen szöveggel, akkor arra gondolnék, hogy keres valakit, akivel egy suliba járt mert akar tőle valamit, de az illető nem én vagyok (mivel nem találod el a lány nevét..) ezért csak "eltévesztetted a házszámot". Szerintem találj ki valami jobb szöveget, vagy csak simán mond meg neki, hogy szimpi neked.

2010. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha idegenek hozzám szólnak, pláne, ha ilyen átlátszó dumával. De ha tetszel neki, akkor valószínű nem fog elzavarni.
2010. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
szerintem tök reális. tetszeni fog neki, hogy úgy teszel, mintha imsernéd. legalábbis én tuti örülnék. ez szimpla ismerkedés. tedd meg :D:D:D
2010. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Bátraké a szerencse.

A nők imádják, ha egy pasi tökös.

Ha ezt megléped, akkor tökös vagy. :D

2010. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
szerintem nem ha helyes vagy, és ha nem tök gagyin adod elő... és ne tűnj túl nyomulósnak, 1ébként sztem elmegy. 13,5
2010. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!