Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így hülyeség lenne? (elsőso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így hülyeség lenne? (elsősorban lányok válaszoljanak. ) (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hülyeség lenne így odamenni az egyik lányhoz a buszmegállóban?

-Szia!Remélem nem zavarok...de nagyon ismerős vagy nekem.

Nem az xy ált. suliba jártál? (erre valószínűleg egy nem lesz a válasz...)

-Pedig le mertem volna fogadni hogy onnan ismerlek és hogy xy a neved. (valószínű hogy a nevet se találom el. :D)

És akkor innen már el lehet kezdeni egy beszélgetést. (pl.: ha nem abba a suliba járt akkor hova, mi a neve..stb.)


Szóval lányok, hülyének néznétek egy ilyen pasit aki ezzel a szöveggel megy hozzátok?

légyszi kort írjatok.


16/F


2010. ápr. 28. 18:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem okés a dolog, ha tetszel a csajnak vagy meg tudod nevettetni, biztosan megismerkedne veled.
2010. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem ez elég gagyi..találj ki valami jobbat.

2010. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
hát elég gagyi,de nem vészes
2010. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

hát ha jól adod elő. szerintem elmegy:)

de talán jobbat is találsz. én mindenesetre nem küldenélek el.

2010. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hááát...:S Valami jobbat...már régóta figyellek és nagyon szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni...
2010. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Valahogy el kell kezdeni a beszelgetest, ugyhogy probald meg! A lenyeg, hogy ne dadagva menj oda ezzel a kerdessel, mert akkor levagja, hogy csak kitalaltad. De ugyis az szamit, hogy bejossz-e neki. Ha igen, akkor nem fog lezarulni a beszelgetes ennyivel. Sok sikert hozza! (22 N)
2010. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
én meglepődnék,zavarba jönnék, és egyfojtában azon filóznék, hogy felejthettelek el, vagy mért nem ismerlek:D
2010. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
te jól vagy??utcán ismerkedni primitiv dolog,ne haragudj!ha hozzám odajön vki elküldöm a fenébe de szó szerint!a lány akihez odalépsz szerinted ismerkedni akar?rád vár a buszmegállóban?és ha nem is tetszel neki?de ha tetszel is akkor is nemet fog mondani mert ciki.és ha van pasija?leégeted magad.ilyen verziókra gondolj.(bocs)
2010. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

most olyan lányra gondolok akit még soha életemben nem láttam.

Tudnátok más ötletet adni? (olyat amiből el lehet kezdeni egy beszélgetést.Mert vannak kérdések és válaszok.)

2010. ápr. 28. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!