Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Sziasztok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Sziasztok! Mért baj az ha egy fiú kedves a lányokkal? Mért baj az, ha a bizalmába próbálok vérkőzni egy lánynak, és amikor már megszeretem akkor egy szóval lepattint?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam már és vágyom a szerelemre. Szeretném ha szeretnének. Ez akkora baj? Ui.17 éves Pest megyei srác ismerkedne 15,16,17,18 éves lányokkal. Ha érdekel vkit irjon e-mailt: snoopycraft@gmail.com
2010. ápr. 28. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül.

19/F

2010. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mert a nők gyengék, és olyan férfit választanak ki, aki f*szagyerek a javából, nem puhap*cs, már megbocsáss.


20F

2010. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt le van írva minden letölthető pdf-ben,

remélem hasznos volt a válasz.


Amúgy: 1. veled van a baj (béta vagy, túl alázatos)

2. a fiúk nagy része így kezdi

2010. ápr. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok béta, csak RC. Így jó lehetek csajoknál?
2010. ápr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy úgy közeledsz hozzájuk, mint aki csak barátkozni szeretne. Nem kell annyira kedveskedni, babusgatni, óvni a széltől is. Oké egy bizonyos fokú udvariasság, törődés, megértés kell az elején is, de ezt nem szabad túlzásba vinni, mert az már inkább tolakodó és olyan mintha rátelepednél az emberre... Legyél egyszerűen csak nyílt, és mosolygós, ne szard le a kiszemelt lányt, de ne is telepedj rá azzal, hogy állandóan untatod, a "na mond már el mi a baj" dumával. :) Ha valami van, és elakarja neked mondani, akkor elfogja anélkül is, hogy erőteljesen próbálkoznál a bizalmába férkőzni.
2010. ápr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Micsoda? Szerintem egyáltalán nem baj ha a lányokkal kedves vagy! Én kifejezetten a kedves pasikat szeretem:) ha csak úgy ,,lepattint" akk meg lehet h sajnos nem vagy az esete, v esetleg más tetszik neki. Ha kedves vagy, rengeteg lány-barátot szerezhetsz, és amelyik lánynak nem jön be a kedvesség akk attól ne is várj el semmi jót...nem érdemel meg.
2010. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megértő embereket. És igen is egy fiú is lehet kedves, vagy megértő... A második kommentelőnek csak annyit irnék, h nemtudom h neki mi játszódik le benne ilyenkor..de én akkor is inkább vagyok kedves,megértő és türelmes mint hogy egy bunkó, beképzelt, akaratos f@szfej mint te! A kedvesség nem puhap'o'csűség..ennyit erről!!!
2010. ápr. 28. 16:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Jééé, végre valaki, aki az én nézeteimen van :) Mármint a kérdezőre gondolok. Egyébként a nagymenőző, valamilyen szinten a divatot követő emberek nem néznek magukba? Egyből írjátok itt a csajozásos linkeket... Basszus! Sablon szöveggel szerezzek barátnőt? Kicsit idiótaságnak tartom. Minden ember EGYEDI! Hogy néz már ki az, hogy mindenki a hülye média által közvetített eltorzult divatot követi? Miért az a jó nektek, ha menőztök, és erősködtök? Csak azért, mert a többiek is ilyenek? Hát jó, csináljátok, de nem kéne lenézni azt, aki nem követi, mert van annyi esze... Nos, én úgy gondolom, hogy értelmes dolgot kell tanulni, és nem ilyen csajozós dumás sablon szöveget..


És válasz a kérdésre a kérdezőnek: Hát, sokan jártunk így, és szvsz azért van, mert a mai lányok többsége már a divatot követi, és azt nézi, hogy a többi lány hogy viselkedik... Nehéz találni olyat, akinek nem a divat a fontosság, hanem az igazi kedvesség.. Na, de akik ilyen helyzetben vannak, sok sikert! Ilyennek kell maradni, mert nem velünk van a baj. Így vagyunk jók! Én legalábbis nem fogok megváltozni, csak mert az ismerőseim 90%-a olyan ember, aki egyáltalán nem a nézeteimet képviseli.


Minden esetre aki abba a kategóriába tartozik, bocsánatot kérek tőlük a leírtakért, de ezt én így gondolom! Én teljes mértékben elfogadom őket ilyennek. Szerintem mindenkinek meg lehet a véleménye!


F/16

2010. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért akarsz a bizalmába férkőzni?Azért áll veled szóba,mert a férfit keresi,te meg vájkálsz a lelkében és a p@cs@s barátnője leszel amíg nem pattint.Az ügyes-bajos dolgait beszélje meg a barátnőivel ne téged fárasszon.

Pont azt keresed,ami a legkellemetlenebb egy kapcsolatban.

Kéretlen kedvességet osztogatni is hiba.Azt ki kell érdemelnie.

2010. máj. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!