Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy rendbe tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy rendbe tegyem a lelki világát?

Figyelt kérdés
Párom 33 éves és tiszta depresszios.Sok gondunk van munka anyagiak és mi sem tudunk annyit és ugy együtt lenni ahogyan kéne.Ő éjszaka dolgozik,és van egy 11 hós lányunk így a sex csak akkor van ha szabadnapos(már több mint 2 hete nem volt) vagy ha felébresztem amikor napközben alszik a lányom.Régebben is volt ilyen baj vele olyankor kiharcoltam hogy menjünk el szórakozni aztán bedobtam magam és bejött.Az lenne a kérdésem most hogy probáljam meg felrázni,mert a régi trükköt kislány mellett nem tudom megoldani
2008. okt. 4. 21:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy őt most nem érdekli semmi és senki ezt ő mondta és hogy hadjam békén
2008. okt. 4. 21:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mi bántja, mitől depressziós. Ezt ő érzi így , vagy csak te látod rajta. Biztos lenne olyan alkalom, hogy a gyerekre vigyáz a nagyi, vagy barátnő, bárki, hogy nyugodtan együtt lehessetek.

Vegyen ki 1-2 nap szabadságot, hogy éjszaka együtt lehessetek.

2008. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!