Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a barátnömre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a barátnömre? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Van egy pasi és nekem nagyon tecik de a másik barátnömnek is és többet akar vele lenni meg stb mint én és ahogy beszél rola szinte áradozik lehet hogy van köztük valami és mégis engem hivoagat csokolgat stb aszt jo tudni hogy a pasi egy szexmániás de nekem mégis ö kell!!Ilyenkor mi van?
2008. okt. 4. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

hát az úgy lesz,hogy a pasi választ kettőtök közt, a csaj meg, akit választ a másik csaj, és a pasi közt. nem tudom érthető-e...ha nem akkor itt a példa.

a srác téged választ, akkor neked meg a barátnő és srác között kell választanod...nehéz döntés:/

2008. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!