Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megfogni? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megfogni? Tippek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy srác, akit igazán megkedveltem, sőt jó is lenne vele lenni, mert pont olyan mint én, és kiegészítene teljesen. Csak egyetlen egy probléma van, hogy én 16 éves lány vagyok, ő meg 26 éves pasi.(Lécci ne gyertek a korkülönbséggel :)) szóval, szeretném valahogy meghódítani, és tippeket szeretnék hogy mit tehetnék, ez érdekében?! (mellesleg, elég komoly és érett gondolkodású vagyok, fiatal korom ellenére)Szóval szerintetek mit tegyek? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. :) És mellesleg én sem vagyok közömbös a srác számára, csak picit fél a korkülönbség miatt. :) /Csak normális válaszokat kérek/
2010. ápr. 26. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez nem szerelem kisasszony, hidd el nekem, idővel elmúlik. Nem lehet úgy szeretni valakit, hogy nem a tiéd. Max nagyon szeretnéd... de ez csak plátói szerelem, és egyáltalán nem látom jónak 10 év nagyon sok, keres korban hozzád ilőtt...
2010. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most mit okoskodtok?! A szüleim között 12 év van és most lesznek 25 éves házasok. 10 év még nem sok. Ha megértitek egymást, szerettek egymás társaságában lenni és számotokra nem jelent akadályt a korkülönbség, ne izgasson, hogy a sok nyomi mit dumál. De mintha a kérdésben is benne lenne, hogy, idézem: "ne gyertek a korkülönbséggel", úgyhogy aki ennek ellenére nem a kérdésre válaszol, mi a manóért ír ide bármit is?! Abban, hogy hogyan hódíthatnád meg, nem lehet érdemben segíteni, mert te ismered őt, mindenkinek más dolgok jönnek be ilyen téren. De írtad, hogy ő sem közömbös irántad, akkor meg már nyert ügyed van. Töltsetek együtt több időt és magától kialakul.
2010. ápr. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21:23, nehogy már te döntsd el, hogy ő mit érez! LOL
2010. ápr. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy sokszor nem az adott emberek döntésén múlik a dolog,hanem a külvilág reakcióján! Én is 27/F vagyok,de valahogy nem tudom elképzelni,hogy elfogadnának mellettem egy 16-17 éves lányt! Nekem nem lenne ellenvetésem persze! :D Régebben volt egy sztorim,amikor 2hét után kellett szakítanom a lánnyal mert a szüleinek nem tetszett,hogy 7 évvel idősebb voltam... Akkor én 24 voltam,a csaj 17...
2010. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
ez tényleg nem egészségeesssssssssss
2010. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!