Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám megfogni? Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megfogni? Tippek?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy van egy srác, akit igazán megkedveltem, sőt jó is lenne vele lenni, mert pont olyan mint én, és kiegészítene teljesen. Csak egyetlen egy probléma van, hogy én 16 éves lány vagyok, ő meg 26 éves pasi.(Lécci ne gyertek a korkülönbséggel :)) szóval, szeretném valahogy meghódítani, és tippeket szeretnék hogy mit tehetnék, ez érdekében?! (mellesleg, elég komoly és érett gondolkodású vagyok, fiatal korom ellenére)Szóval szerintetek mit tegyek? Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. :) És mellesleg én sem vagyok közömbös a srác számára, csak picit fél a korkülönbség miatt. :) /Csak normális válaszokat kérek/
2010. ápr. 26. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10 év az sok nektek, tetszik, nem tetszik.
2010. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia apa lehetek a lányod ?'' :)

Amúgy beszéld meg vele hogy te hogy gondolod ,talán megfog nyugodni és ha jobban megismeritek egymást és olyan a srác akkor összejöhet :) Őszintén leülni és megbeszélni mindent legjobb egy kezdődő vagy egy meglévő kapcsolatban :)

2010. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fizetek egy év eredeti World of Warcraft(ot).
2010. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 17leszek májusban a barátom 31augusztusban. A szeretet mindenre képes.
2010. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Egy bnőmnek aki 16 éves 31 éves pasija van... Ők is kiegészitik egymást. Beszélj vele hogy többet érzel de amugy öszintén én nem helyeslem.
2010. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71% és 91% ti ismeritek egymást?
2010. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazából nem akarom neki hirtelen megmondani hogy akarom.. hanem kedveskedni ezzel azzal.. mondjuk sütni neki, vagy valami apróság.. de nem tudom hogy kezdjek hozzá. vagy hívjam el fagyizni? ajh.. életembe először vagyok szerelmes.
2010. ápr. 26. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
O mar reg nem lessz anyira ferfi mint ,ahogyan te ,no. Majd csak tv. nezni akar te meg atszaladsz soert a szomszedba?? Vagy varod a postast....
2010. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%, nem 71% a barátnőd?
2010. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3.kerületi vagyok;)
2010. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!