Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell a férfinak mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell a férfinak mindenben kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Én már annyira unom már ezt a sz@r játékot, hogy mindenben a férfinak kell kezdeményeznie, mért nem tudnak a nők is. Miért kell mindig a férfinak felhoznia egy témát először. Ti nők ennyire lusták vagytok?
2010. ápr. 25. 22:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
majd belejössz;) de tenni érte ,nem pedig várni a sültgalambot...
2010. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy nem akarok ismerkedni meg fiú vagyok csak érdekel?
2010. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az a véleményem erről, hogy ha a lány kezdeményez, akkor a férfi nem tudja úgy megszeretni a nőt mintha ő kezdeményezne. az evolúció miatt kell egy becserkészés, hogy meg tudd szerezni a kiszemelt lányt... ha a lány megy oda hozzád az mindig balul fog elsülni... tapasztalat.
2010. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
ez így van.. a férfinak kell a nő után menni, elvégre mi abban a poén ha lábad elé veti magát? akkor nem becsülöd, deha megkell küzdened érte, többre becsülöd. amúgy mióta a nők kiharcolták az egynejogúságot, azóta egyre férfiasodnak a nők, a férfiak meg nőiesednek. gusztustalan..
2010. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2010. ápr. 27. 19:38
 16/20 anonim ***** válasza:

23:57

úgy beszélsz mint egy utcasarki kur_va

2010. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

20:12-es, mi bajod velem? Asszem rohadtul nem tudsz rólam semmit, úgyhogy tartsd meg magadnak a sértegetéseidet. Nem tudom a hozzászólásom alapján miért jött le neked, hogy úgy beszélek, mint egy utcasarki k.va, de kikérem magamnak, mert pont hogy nem vagyok olyan. Erkölcsös lánynak tartom magam, aki nem áll össze mindenkivel, aki az útjába kerül.

Vagy mi a bajod velem? Talán az, hogy szerintem a kezdeményezés a férfi dolga, nem a nőé? Igen, így gondolom. És egyetértek az egyik hozzászólóval, aki azt írta, hogy amióta a nők is követelik az egyenjogúságot minden téren, azóta van az, hogy a férfiak egyre nőisebbek, a nők pedig egyre férfiasabbak. Teljesen összekeveredtek a nemi szerepek. Manapság már ott tartunk (bár nem gyakori), hogy a lány kéri meg a fiú kezét. Mégis hova vezet ez? Szerintem nem jó irányba.

Ja, te meg 20:12-es, biztos fiú vagy és azért zavart ennyire a véleményem, mert te sem mersz kezdeményezni egy lánynál és így vezeted le a dühödet, amiért egy lány elvárja, hogy legyen bátorsága a fiúnak kezdeményezni.

20/L (23:57-es voltam)

2010. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%
mit tojsz?legyél már pasi :D kicsit kanos kicsit kedves aranyos ez bejön a csajoknak:)
2010. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A kettő összefügg: ha egyenjogúság van, akkor egyformán kezdeményezhet mindkettő. Főleg, hogy ilyenkor eleve bizonytalanabb szerencsétlen férfi, és könnyebben kezdeményez a nő (merthogy nem tilos neki sem).

Ha pedig a féerfitól elvárják a kezdeményezést - akkor ott NINCSEN egyenjogúság!

Úgyhogy minden nő, aki egyenjogúságra vágyik - vegye tudomásul, hogy ez bizony kötelezettségekkel és kellemetlen következményekkel is jár!

2010. ápr. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt nem vágom. Mi van ha elküld a csaj?? Semmi. Mit számít egy idegen véleménye, van millió egy másik. Tessék kezdeményezni, ha meg elhajt, mosolyogj, és menj tovább. Ő veszített ezzel, nem te! 25/f
2010. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!