Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak a "pasimmal"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak a "pasimmal"? :SS Segitetek? (lent)

Figyelt kérdés

Ujévkor megismerkedtem 1 pasival,és el isvoltunk egész éjszaka..(nagyon tetszett) azután februárba összejöttem 1 másik pasival,és azóta együtt vagyunk..Nemrég voltam szülinapon,és nem birtam "az újévi pasinak" ellenállni..:( :( :( , Ezt még a pasim nemtudja,meg már szeretnék végre "megszabadulni" tőle,hogy nekem is legyen szabad életem.. De nemtudom hogy mondjam meg neki? Nem birnám,mivel naagyon szeret engem,és nem szeretném megbántani..És lehetőleg minnél előbb megkell utáltatnom vele magam..:(

Esetleg valamilyen tippek?

Előre is köszönöm... 17/L


2010. ápr. 25. 18:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöM! Kedves vagy :) És megbántad,hogy szakitottatok? Éreztél azután is valamit iránta?
2010. ápr. 25. 21:23
 22/24 anonim ***** válasza:
A sírás fogdosta?:D:D:D:D
2010. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Elfogta a sírhatnék= sírás fogdosta (az értetetlenség netovábbja)
2010. ápr. 26. 00:41
 24/24 anonim válasza:
háth akkor egy ideig még sajnáltam h nemjött össze, és ráadásul utána mindenki szemében én voltam a szemét k*rva...:S:D de megbánni nem bántam meg...most már van egy barátom akit szeretek és boldog vagyok vele. :)
2010. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!