Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak a "pasimmal"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak a "pasimmal"? :SS Segitetek? (lent)

Figyelt kérdés

Ujévkor megismerkedtem 1 pasival,és el isvoltunk egész éjszaka..(nagyon tetszett) azután februárba összejöttem 1 másik pasival,és azóta együtt vagyunk..Nemrég voltam szülinapon,és nem birtam "az újévi pasinak" ellenállni..:( :( :( , Ezt még a pasim nemtudja,meg már szeretnék végre "megszabadulni" tőle,hogy nekem is legyen szabad életem.. De nemtudom hogy mondjam meg neki? Nem birnám,mivel naagyon szeret engem,és nem szeretném megbántani..És lehetőleg minnél előbb megkell utáltatnom vele magam..:(

Esetleg valamilyen tippek?

Előre is köszönöm... 17/L


2010. ápr. 25. 18:27
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
18%

Bocsi de egy igazi elbszott 17éves kis krva vagy a le írtak alapján.

Nézz magadba és gondolj a partnered helyzetébe :)

2010. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Pff...Birom az ilyeneket..Fiatal vagyok kikell használni az életet,és ha nem úgy érzek iránta,mint ő irántam,akkor valahogyan lépnem kell,és arra kérek tanácsokat,nem pedig,hogy "te" szerinted én milyen vagyok.

Ezekszerint ,te imádod a hosszu éveses kapcsolatokat..Hát imád..,majd elszalad a fiatal évedid...

2010. ápr. 25. 18:49
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatal vagyok kikell használni az életet,és ha nem úgy érzek iránta,mint ő irántam,akkor valahogyan lépnem kell"


pontosan ezt kell tenned, nem értem ezen mi olyan nehéz :), szerintem a legtisztább, ha megmondod neki, hogy megcsaltad, akkor tuti vége, vagy esetleg a jó öreg "most nem érzem késznek magam egy kapcsolatra" vagy "élni akarok még" típusú duma...

2010. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Jelentsd ki, hogy akkor legyen nyitott kapcsolat, ha meg nem is szabadulsz tőle, legalább nem kell ellenállni az új csábításoknak.
2010. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg neki ezt a kérdésed és egyből kib@asz, ha meglátja milyen gyerekesen akarod megoldani a "problémád"
2010. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat !

Különben hányszor kell még irnom azt,hogy TANÁCSOKAT kérek,nem pedig oltásokat..Azt hiszitek,hogy nekem könnyű?!:(

2010. ápr. 25. 19:05
 17/24 anonim ***** válasza:
Igen, neked könnyű, bele sem gondolsz mit csinálsz, csak szabadulj már meg tőle valahogy.
2010. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szánalomból kellene együtt lennie valakivel?
2010. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Mellőzetek az ilyen válaszoktól..!!

Akik tapasztalták??

2010. ápr. 25. 19:13
 20/24 anonim válasza:

szija.én teljesen megértem a problémádat.én is ugyanezt éreztem a volt barátommal kapcsolatban.mostanában amikor visszagondolok arra h miket csináltam úgy gondolom h tiszta h*lye voltam.:S amikor már úgy éreztem h nem szeretem meg akartam magam utáltatni vele csakhogy ő szakítson velem.nyavajogtam, semmi sem tetszett, és direkt úgy terveztem mindent hogy semmiben se értsünk egyet.aztán amikor már nem bírtam, elmondtam neki hogy én nekem még nem való a komoly kapcsolat, és hogy én még bulizni szeretnék.stbstb.persze nagyon rosszul esett neki, és akkor láttam először sírni is.de én akkor már elhatároztam magam...később még úgyhallottam h sokat sír és alig eszik meg alszik.nagyon utáltam magam ezért...de mostanra kiheverte és éli tovább az életét...sztem az a tiszta hogyha megmondod neki az igazat, és elhatározod magad.

remélem segítettem valamit.:)

2010. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!