Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdeklem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem? Vagy csak barátkozni akar és mást nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon bejön nekem,és nem tudom, hogy jól látom e de ugy gondolom, hogy én is neki! Megismerkedtünk ugy kb. 1 hónapja. Azóta 3-4 órákon keresztül beszélgetünk telefonon! Már többször hazakisért diszkó után és mikor a fősuliról jöttem hazafelé akkor is elkisért és hozta a táskámat, de mikor hazaértünk, akkor nem akarta addig visszaadni a táskámat, mig nem smároltam vele! =) És ennyi, még soha nem hozta fel,hogy többet is akarna tőlem! :( szerintetek????
2010. ápr. 24. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg akar dugni.
2010. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1hónap alatt 1csók..szerintem nem csak kefélni akar,de kérdezz inkább rá...
2010. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsókolt volna ő többször is csak én nem hagytam,mert sokan láttak és nem akartam, hogy mindenki rólam pletykáljon!!!
2010. ápr. 24. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztosan szeretne tőled többet. Azért ritkán lovagiasak ennyire a fiúk olyas valakivel, aki nem érdekli őket.

Kérdezd meg, hogy volna-e kedve veled meginni valamit, sétálni egyet. Ez picit sem ribis dolog. Egyszerűen csak kimutatod, hogy te is érdelkődsz iránta. Ha lesz közös program, akkor feltehetően jobban meg is nyílik előtted.


Ha nem kezdeményezz, akkor finoman utalhatsz rá, hogy te többet szeretnél, mint barátság.

Sok sikert!

2010. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!