Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor feküdjek le a pasimmal/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor feküdjek le a pasimmal/barátommal?

Figyelt kérdés
3hete járunk. 17 vagyok, szűz. -.-" Mit gondoltok fiúk, mikor lenne nektek a legmegfelelőbb.. mégiscsak ne egyből.. nem igaz?:D De azért ne is várakoztassunk titeket. Hozzászólásokat!!!:D
2010. ápr. 24. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

sztem amikor jól esik =) Am 3 hét után már ideje ha nem vagy szűz :P

16/F

2010. ápr. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja bocs, szűz vagy, akk még ráér pár hónapot XD
2010. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Biztos?:D Végül is bm ma péntek este van, és 9-re haza kellett volna érnie.. és velem msn-eznie. Ehelyett érdekelne, hogy hol van és mit csinál. De lehet, hogy az edzés úgy kifárasztotta, hogy lefeküdt aludni. Hétvégén meccsei lesznek.


Szal várjak? Mennyit?

2010. ápr. 24. 00:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan bnőm aki 18 volt, szűz, és már az elején megmondta h 6hónapnál korábban esélytelen h lefeküdjön velem. Még akkor is ha én voltam az első srác aki annyira el tudta varázsolni h összejöjjön vele. Én pedig nem ellenkeztem, mert nem is azért jártam vele h megdugjam. Ha az a cél, arra találok sok könnyebb lehetőséget is. Szal ha úgy érzed neked már most meg kell tenned, akár meg is teheted, de gondold át alaposan. Ha nem, akkor várj addig míg úgy érzed szeretnéd. Úgy lesz a legjobb.


"életművész"

2010. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
szerintem 1-2 hónapot várj...ha nem lennél szűz akkor azt mondanám hogy min 3 hét-max 4 hét, de így hogy szűz vagy, más a helyzet...2 hónapot simán kikell bírjon ha szeret! 19/F
2010. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Te mit akarsz tőle? Még meg sem bízol benne. Akkor hová akarsz szexuális kapcsolatot? Amúgy ha könnyed adod magad az a baj, ha nehezen akkor pedig az. Azért egy szűz csajtól 2 hónapot elvárnék.

(jó nem tiltakoznék ha ő is akarná XD )


Másrészt: Mikor? Este 10 és 11 között kezdjétek és tartson amíg tart


20/f


:)

2010. ápr. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

itt nem elvárásoknak kell megfelelni!

amikor úgy érzed, kivánod stb, megbizol benne!!!!

esetleg fel tudsz rá nézni, és érzed, hogy ez nem csak egy tiszvirág életű kapcsolat lesz akkor tedd meg

Az első alkalomnak különlegesnek kell lennie, hiszen egy ilyen élmény befolyásolhatja a jövőbeni kapcsolataidat, nem kellene elhamarkodnod azért....

2010. ápr. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Miután már felderítetted hogy elkaphatsz e tőle


Hpv-t

Gombát

Szemölcsöt

Hiv-et

Tyúkszemet

Bakteriális fertőzést.


És miután már felderítetted külső forrásokból hogy:


Mennyi ideig tartott az előző nője, hány nője volt már,

Miért mentek tönkre.. Mik a srác szokásai..


Stb.


Ne legyél bagzómacska mert aztán majd te sírsz a végén a legjobban..

Főleg szüzen szoktak nagyokat pofára esni..

2010. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szal ha csak te ennyire tartod magad ő sem fog többre!!


Küzdjenek érted!!!


Van még 100 másik aki küzdene ebben biztos lehetsz!!


(márcsak a statisztika szerint is 1 nőre jut 4 férfi)

2010. ápr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"(márcsak a statisztika szerint is 1 nőre jut 4 férfi)"


He? Sztem te túlinformált vagy!

2010. ápr. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!