Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy esküvő előtt valamelyik fél lelép?

Figyelt kérdés
Csomó filmben láttam már ezt, hogy esküvő előtt beijed és eltűnik, vagy esküvő után egy nappal. Ez a valóságban mennyire gyakran fordul elő?
2010. ápr. 23. 23:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szlovákiában úgy tudom olyan a törvény hogy esküvő után 3napon belül bármelyik fél egyoldalú kérésére meg lehet semmisíteni a házasságot(kvázi mint mikor blokkal visszamész az üzletbe).Ez mégcsak nem is válásnak számít hivatalosan. Nyilván arra találták ki anno ha nászéjszakán kiderült hogy pl impotens a hapsi.Felvidéki ismerősöktől tudom hogy éppen ezért nem is helyben csak 3nap elteltével kezdenek gratulálni.

Nemrég még létezett valszeg még mindig hatályos ez a törvény de nem teszem érte tűzbe a kezem

2010. ápr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

23:50 Szerintem az általad leírtak nem azt jelzik, hogy Magyarország prűd és karót nyelt, hanem azt, hogy Magyarországot még hál' Istenek nem érte el az az erkölcsi romlás, ami jellemző nyugaton.


Persze most én is prűdnek tűnök, hogy erkölcsi romlásról beszélek... De szerintem sok esetben az, ami nyugaton folyik, komolytalan. Ez az eset is... Minek szervez valaki esküvőt, ha utána lelép? Persze megesik... Ha 1-2 ember csinálja ezt, akkor azt mondom, jó, kicsit késő ébredt rá a hülyeségére, de legalább nem hajszolta bele magát egy elhamarkodott házasságba. De ha 1000 ember csinálja ezt, az szánalom, mert arról tanúskodik, hogy komoly dolgokba felelőtlenül megy bele.


Az esküvő komoly dolog. Nem az a prűd, aki ha már belekezdett nem gondolja meg magát és végigcsinálja... Hanem az a szerencsétlen, aki belekezd, pénzt és időt áldoz rá, az esküvője előtt meg egy rakat kidobott pénzzel a háta mögött megalázza a vőlegényt és saját magát.


De ez a komolytalanság megfigyelhető a velem egykorúaknál (sőt a fiatalabbaknál) is, bár itt nem a házasságról van szó. Sokan imádják az Amerikai pite című filmet (szerintem is vicces), csak az a baj, hogy sokan eszerint élnek. Hogy d*gjunk minél több emberrel, mert én ettől leszek klassz csaj/srác. Nem azt mondom, hogy kötelezze el magát valaki az első vagy a második szerelménél, de azért elég undorító, hogy sajnos sokan egy diszkó leforgása alatt pasiról pasira vándorolnak. (Többször láttam már, hogy a kiscsaj ült az egyik pasi ölében aki a mellét tapogatta, 10 perc múlva smárolt egy másikkal, a buli végén meg egy harmadik d*gta meg. És ez nem egyedi eset.)


De hát nyilvánvalóan prűd, aki nem egy kifordult világban akar élni olyan emberek között, akiknek a szavát nem lehet komolyan venni...


19/l

2010. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!