Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy esküvő előtt valamelyik fél lelép?

Figyelt kérdés
Csomó filmben láttam már ezt, hogy esküvő előtt beijed és eltűnik, vagy esküvő után egy nappal. Ez a valóságban mennyire gyakran fordul elő?
2010. ápr. 23. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát nem gyakran..de az én anyám megtette..de 2 nappal az esküvő előtt:D:D és jól tette:D
2010. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már évek óta vagy együtt a pároddal és elhatározzátok, hogy esküvőre szánjátok magatokat, akkor az esélye nagyjából nulla. Ez inkább az elhamarkodott, pár hetes kapcsolatok után jöhet szóba, ill. leggyakrabban csak a filmekben.
2010. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

félsz, hogy lelép a választottad?

pfff

2010. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha már vki elszánja magát, akkor nem lép le. ha meg le akar lépni, akkor inkabb menjen az esküvő előtt. de ne a filmeket vedd alapul, ott kell, h legyen vmi bonyodalom!!!
2010. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szó sincs nálam esküvőről. :D Csak most megint láttam egy filmben, és nem akarom elhinni, hogy ez ilyen népszerű mutatvány. :D

És olyan sincs, hogy elhatározzák magukat, aztán amikor már az esküvő előtt állnak, akkor bepánikol, és azért lelép?

2010. ápr. 23. 23:29
 6/12 anonim ***** válasza:
de, van.. tuti.. de akkor inkább menjen is. nem kell olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel.
2010. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Magyarország elég kicsi, prűd és karót nyelt. Tehát itt nem hinném, hogy túl gyakori volna az, hogy valaki lelécel az esküvőről.


Ellenben azokon a helyeken, ahol az esküvőre való felkészülésből is külön ceremóniát csinálnak, ott lazán el tudom képzelni, hogy az egyik fél elkezd kételkedni és az esküvőn/esküvő előtt meggondolja magát.

2010. ápr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magyarország prűd?? na, ezt nem hinném.. akkor nem lenne 12000 államigondozott gyerek.
2010. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23:51: Na nem ilyen értelemben értettem. Itt az emberek, ha belekezdenek az esküvői előkészületekbe, akkor már nem igen mernek kihátrálni. Az meg, hogy konkrétan az esküvő napján legyen lefújva, szinte elképzelhetetlen. Ez a dolog itt sokkal görcsösebben van felfogva, mint pár másik, nyugatibb országban.
2010. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez max az amcsi filmekben gyakori..

szabad emberek döntenek, hogy együtt akarják e leélni az életüket, hacsak nem kényszer hatása alatt cselekednek..

2010. ápr. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!