Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy 2 hét alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy 2 hét alatt kiábrándult/kiszeretett belőlem a lány?

Figyelt kérdés

barátja van, ennek ellenére érzett irántam, de ezt megpróbálta elfojtani. Azóta eltelt 2 hét, most vagy nagyon jól megjátsza magát, vagy tényleg elmúltak az irántam táplált érzései...


Nap mint nap találkozunk, ezt meg kell jegyezzem...


És anno mesélte, hogy a közelemben remegett, izgult, ezt most nem vettem észre rajta...vagy csak palástolja...


Mit gondoltok? Nem is az hogy kerül, de olyan semleges velem....mintha ott se lennék....


2010. ápr. 23. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják pillanatnyi fellángolásnak.
2010. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hogy nem is vagy ott!
2010. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet ilyen akkor is ha azt mondják hogy nem. Velem az ellenkezője történt meg akkor ez is megtörténhet! Volt egy fiú aki szeretett de én utáltam az agyamra ment. De egy délután egyszercsak rájöttem hogy imádom. És nem fellángolás volt, 2 évig voltunk együtt, már nem vagyunk de még mindig szeretem. Igen az érzelmek változnak, és valamikor ilyen gyorsan. Neked sem kéne őt piszkálnod ha párja van.
2010. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem piszkálom őt...csak bonyolult, de ezekszerint elmúlhatott....


Ilyenkor mindig reménykedik az ember, hogy talán mégsem, de hát jah...

2010. ápr. 23. 20:49
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ha valaki tényleg komoly érzelmeket táplál valaki iránt,akkor ez nem változik egyik napról a másikra,nekem nem ment soha!

Pff...

2010. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát a kérdés az, hogy mennyire voltak komolyak az érzései...csak annyit mondott, hogy ideges volt a közelemben, remegett, ezt láttam is rajta, fájt a gyomra meg ilyenek...


Talán csak fellángolás volt...jah, teszem hozzá, hogy egyszer mondta, hogy alig bírta megállni, hogy meg ne csókoljon...

2010. ápr. 23. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!