Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt miért csinálta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálta? Azért mert pasibol van?

Figyelt kérdés

Szijjasztok. Tegnap összejöttme azzal a pasival akivel már régóta szemeztünk..de neki eddig volt barátnője, de nem rég szakított vele. Viszont ma miko rmentme haza a suliból megláttam őt az utcán az állítolagos exbarátnőjével..hol smároltak, hol kapott 1-2pofont tőle..de utána ismét összefutottam velük..és már akkor összeölelkezve mentek..tehát.. Tnap mikor összejöttünk kb 2orát együtt voltunk..utána msnen is sokat beszélgettünk, meg ma is korán reggel 1órát suli előtt, meg a suliba is együtt voltunk(mert 1suliba járunk..) És fura mert olyanokat mondott nekem ami miat tnem gondoltam volna h ezt teszi..Mert ő elég komoly fazon..tegnap kérdezte h megcsalnám e, meg h eltudom e képzelni h tőle legyen majd gyerekem, meg stb..Meg ne csak a szavakbol éreztem az h értékes vagyok neki, hanem abból is ahogy átölelt:):( És nem is tudom h most ezzel mit akarok kérdezni..csak egy kis tanácsra lenne szükségem..mert nagyon elvagyok keseredve..elég régota tetszett nekem..már szept 1-jén kiszúrtam:)..és olyna boldog voltam tnap h összejöttem vele..és jol éreztem magam vele, nem ugy mint más pasival..mert én nem vagyok pasizos..és nem is tudok sokmindneki előtt megnyílni, de vele más volt:(

Jah és én 16vok ő meg 19


2008. okt. 2. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
és most akkor mi lenne a kérdés?
2008. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát h szerintetek akkor most minek higyjek? Annak amit mond? Vagy amit láttam? Vagy amit érzek?
2008. okt. 2. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Az a legegyszerűbb.
2008. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem heverte ki a barátnőjét, egyébként pedig én a helyedben nem venném nagyon komolyra ezt a kapcsolatot, ami már úgy indul, hogy a srác a volt barátnőjével smárol... Nagyon valószínű, hogy te a srácnak csak mint "búfelejtő" kellesz, bár ne lenne igazam...
2008. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem vlee de itt msnen..tehát ez még se az igazi.

Elé fura volt,mert az a baj h ő depis, de nagyon..és olyan volt ez a beszélgetés mint a hullámvasút..azzal kezdte h a volt bnője ismért kihasználta..én erre elmondtam neki h mi volt ma..(a mai dutánom lényege az h erőszakkal megcsokoltak..és féltem az illetőtől,mer tkiszolgáltatva voltam..és csak a szerencsémen múlott h nem lett több) A lényeg h ezt elmeséltem neki amért azzal kezdte h már megint mi van a csajjal..gondoltam én nem is érdeklem..aztán elkezdtünk beszélgetni..mondta h megöli magát, meg szidta magát jobbra-balra..És monsta h ne szeressem,mert h ő selejt(az a baj h rossz gyerekkora volt) Meg mondta h töröljem msnről,mondtam h én nem,töröljön ő ha annyira akar,mert én nem törlöm, mert szeretem, és nem vok rá képes. Mondta h ő nem akar letörölni. Utána már egész jol elbeszélgettünk,poénkodtunk, azt "játszottuk" h én vok az anyja..nem tomm ért szerti ezt, de vele én is szeretem..Meg megbeszéltük, h mindkettőnknek mi kell..az h vki szeresse,mert h eddig őt is meg engem is kihasználtak..ÉS mondta h mássla nem érzett még sose ugy mint velem. Meg hnap reggel jön értem kocsival..és azt mondta h bármit kérhetek tőle, de én ne adjak cserébe mert h ő hibázott..És arra kért h ne foglalkozzak vlee, visziont utána meg mondta h ő szeretne velem jövőt. Meg megkérdezte h letudnám e vele élni az életem..Azt mondta h ő letudná. Vkinek van vmi ötlete, h most akkor mi a megoldás ezekután? Felejteni nem akarom,mer tnem haragszok rá, vagy azt kéne tennem?

2008. okt. 2. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem nagyon kabitalak ez eleg gaz helyzet!

Ez a fiu lelkileg serult, es sztem amig nem rendezi sajat magaval a dolgokat addig, neki (persze mindezt tudatalatt) tokmindegy, hogy Kati vagy Evi a baratnoje csak "legyenma" valaki aki szereti.

Szerintem tedd probara, ha 1 vagy 2 honapig jartok (no szex!) es nem beszel az exnojerol akkor lehet hogy van eselye a dolognak.Toltsetek sok idot egyutt, es probaljatok megismerni egymast, es beszelgetni (ne csak msnen!)Ha ugy erzed, hogy tenyleg csak ketten vagytok a kapcsolatban es nem egy anya-potlek vagy neki, akkor minden ok.Ha tenyleg szereted es latod hogy lelki problemaja van, akkor szerintem erdemes lenne felkeresni egy tinedzser tanacsadot vagy a suli pszichologusat- egyutt-hogy erezze, Te mindenben tamogatod!


Sok szerencset!

2008. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!