Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, szeret, de elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, szeret, de elhagyott. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Nagyon roviden a tortenet:

Bo 1,5 evvel ezelott jottunk ossze egy tarskereso oldalon, langolo szerelem volt 1 even keresztul. Laktunk az en anyameknal, az anyjanal, majd 7 honap utan kivettunk egy alberletet. nekem ezido alatt 3 honapig volt allasom. Az alberletben lakva 2 honap utan lett allasom es alatokkal foglalkozom, voltak kolykok, volt penzunk is. kirugtak az allasombol es lassan azt ereztem, hogy tul sokszor ideges, frusztralt, nem tudom ravenni arra, hogy kimozduljunk stb.

Elkezdtunk rengeteget veszekedni. Nagyon sokszor megbantott mert nem talatam munkat es nagyon draga volt az alberlet. Annyira haragudtam mar ra en is, hogy tobbszor megmondtam koltozzon el. Mignem egyik heten kozolte, hogy szombaton elkoltozik. Egesz heten sirtam, konyorogtem, megigertem mindent, hogy igyekszem, de o elkoltozott haza az anyjahoz. Azt mondja szeret de nem birja tovabb. megbeszeltunk randizgatunk. En mindenen valtoztattam, figyelek ra maximalisan, rengetegszer mondom, hogy szeretem (ezt korabban sajnos nehezen tettem mert nem vagyok a szavak embere, inkabb a tetteke), vele akarok lenni mindig. Talaltam munkat, tobbszor nalam alszik, szoval en minden olyant megtettem ami szerinte rossz volt a kapcsolatban, ezt tudja is , de az a kifogasa, hogy o nem tudja pontosan mi romlott el es addig nem akar ebbe visszajonni.... de szeret... :( azt monda. ma is talalkoztunk , ettunk, fagyiztunk, jo volt, mondtam aludjon nalam, azt mondta nincs kedve :((, en nem alhatok nala, mert az anyja egy budos szemet es utal. (o sem tett jot a kapcsolatunknak... Mi a frazst tegyek? Szeretem, szeret, miert nem jon vissza hozzam???


2010. ápr. 22. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeritnem még legyél türelmes, hogy a lányban is rendeződjenek a dolgok. Az idő majd úgyis váalszt ad. Ne erőltess semmit a lánynál; legfeljebb idővel konrktéan rákérdezhetsz a továbbiakról, de ez még tényleg ráér, és talán nem is lesz rá már szükség...
2010. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rendben van, akkor Te vagy a lány (ezt nagyon nem írtad le a kérdésedben). Át tudod fordítani azért magadtól a váalszomat ennek az adalék információünak a függvényében?

Máskor kicsivel nagyobb odafigyeléssel tegyél fel ilyen fontos kérdéseket.

2010. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elnezest csak gyorsan irtam. Szoval en vagyok a lany a dologban. At tudom forditani, de nekem valasz kell tole, mert...

komoly kapcsolatot szeretnek vele, hosszutavra, egy eletre, tudni akarom, hogy akar-e. ha most nem tudja, mi lesz kesobb?... Ne kelljen rajtam gondolkodnia...es foleg, ugy, hogy azt sem tudja meddig tart ez, hiszen az a problemaja, hogy nem tudja min kene valtoztatni, hogy jo legyen. Mondja azt, hogy nem kellek, oke, beledoglok, de majd egyszer felallok es megyek tovabb, elfogadom...de ezt igy nem. nesze: 26L :)

2010. ápr. 22. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Fiygelj, ha most konkrétan rákérdezel, lehet, hogy biztosra akar menni, el akarja kerülni, hogy még véletlenül se hitegessen, és azt mondja egyszerűen, hogy nem. Miközben pedig lehet, hogy idővel rendbe jönnének a dolgok. Ezért nem tartom jó ötletnek, hogy bármit erőltess. Nem vagy még olyan idős, hogy annyira kelljen sietned. Mióta tart ez így köztetek?
2010. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A konkret kerdesre az a valasza,hogy nem tudja mi az ok ezert nem tudja megmondani mikor jon ra a megoldasra.

1,5 honapja koltozott el, elotte 15 honapot voltunk egyutt.

2010. ápr. 22. 23:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha erőlteted, biztos nem lesz belőle semmi. Ő hány éves egyébként?
2010. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szinten 26
2010. ápr. 23. 09:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ez a fiú nem gondolja komolyan, te albérletet fizetsz egyedül, ő meg otthon lakik az anyjánál? elmentek fagyizni, d utána meg hazamegy, és még az anyóspajtás is rátesz egy lapáttal, én a helyedben nyúlcióőt vennék, már ami a kapcsolatot illeti.

A szeretlek szót meg nem neked kellene mondani, hanem neki, ő hagyott ott téged, miért te erölteted, és fekszel be neki érzelmileg. Aki szeret igazán, az nem viselkedne így veled, hidd el!!!

2010. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!