Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Már nembírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Már nembírom így sokáig úgy érzem.

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy a barátommal 2 hete(!) lesz hogy nem kommunikáltunk normálisan... És már nem tudom, hogy meddig bírom így...

Az a szitu, hogy távkapcsolatban élek... sajnos 2 hónaponként tudunk csak találkozni és szünetekben. Most az a helyzet, hogy elromlott a gépe, és elvesztette a telefonját.. viszont van ideinglenes telefonja, de azon meg már nincsen pénz.... Bár az anyujáéról tud írni, de nem nagyon ír.... Max arra ír vissza, amit én írok neki.. felhívnám, de valamiért nem tudom felhívni... és már annyira hiányzik.. amúgy is hiányzik, de így hogy nincs kommunikáció mégrosszabb.. kétségbe estem.. nemtudok róla semmit... mellesleg nemrég ismertem meg egy 18 éves fiút, aki eléggé vonz... és most kicsit összevagyok zavarodva... ti mit tennétek? jah és a páromnak jövőhét hétfőn lesz a születésnapja... Nagyon szeretem, szerintem nem tudnám megtenni azt hogy szakítsak vele... :( Annyi mindent átvészeltünk már.. (február kicsit ,,háborús" időszak volt...) nem tudnák tőle elszakadni.... 10 hónapja vagyunk együtt.. de ha én az ő helyébe lennék, én bármit megtennék, hogy beszélhessünk..(mostis próbálok, de nem tudom hívni valamiért... :SSS) legalább egy nyomi kis sms, vagy valami... de mivel lement az ideinglenes telefonjáról a pénz így nem tud, de az anyujáéról tud, és az sem lenne rossz ötlet ha pl egy barátjától kérné el a telefont, és írna valami kis rövidke sms-t.. nekem még az is jólenne.. jónéven venném. bár az utolsó sms-emre nem is válaszolt.. Ti mit tennétek?

15/L

a párom 15/F, bár jövőhét hétfőn 16 lesz

köszönöm akik végigolvasták és ellátnak tanáccsal.. :)


2010. ápr. 22. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyanús az embered.

Szerintem nem érdemli meg, hogy ennyire ragaszkodj hozzá. Egyszerre romlik el minden? OK, megesik, de legalább ha te hívod felvehetné a telót.

Kezdj el komolyabban foglalkozni azzal a másik sráccal.

2010. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az a gond, hogy nem veszi fel, hanem az hogy valamiért nem tudom hívni.. :S
2010. ápr. 22. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a 18 éves srác vonz, de nagyon jó esélyed van rá, hogy nem vagytok egy szinten, tehát miatta szerintem ne dobj egy korodbelit.


A párod családjának meg nincs házi telefonja? Mert ha van, akkor egyszer hívd már fel őket inkább azon és beszéld meg vele a problémád.


Az anyja telefonjáról ne várd, hogy folyton írogasson, mert az az anyjáé, nem tudhatod, hogy mennyit találkozik úgy az anyjával, hogy annak szabad is a mobilja.

2010. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudnám ,,eldobni".. de amúgy a sráccal már találkoztunk is mivel egy suliba járunk, meg amúgy is találkoztunk, mivel abban még nincs semmi.. és eléggé jól kijövünk, a gondolkozásunkban is megegyezünk...

sajnos nincs házi telefonjuk ._.

hát öö igen, nemis azt várom el hogy folyton írjon, hanem legalább 1-2 sms-t.. de nem naponta hanem 2-3 naponta.. csak tudjak már felőle valamit..

2010. ápr. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!