Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen ismeretlen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ismeretlen lánnyal hogy kezdjek el beszélgetni MSN-en?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem ismerjük egymást, de felvettem MSN-re és elfogadta. Hogy indítsak? Mert kb. a következőt tudnám elképzelni:

-Szia!

-Szia! Te ki vagy? Ismerjük egymást?

-Segil Bekúr. Nem ismerjük egymást. És téged hogy hívnak?

-Cserepes Virág. Bocs de mennem kell tanulni. Szia.


Persze a neveket csak viccből írtam. :) DE szerintem EZ ÍGY NEM JÓ!


2010. ápr. 22. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
ne gondolkozz ennyire rajta.. mer az ugy csak gáz lesz.. ami jön..
2010. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 FFDP ***** válasza:

Ha rám hallgatsz nem MSN - en csajozol, hanem a valóságban, anno én is így voltam, de most már el se tudnám képzelni, hogy gép előtt ismerjek meg valakit.


- Szia, a nevem Segg Bekúr, nem hiszem, hogy ismersz, remélem nem baj, hogy felvettelek.

- Szia, nem, dehogy :) (/Szia, hát de, tudod ezt csak a looserek csinálják)

- Örülök, te melyik suliba jársz?

- ....

2010. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezgesd a hobbyjáról.Persze csak olyanról, ami érdekelne téged is.Ja és ne a Barbie-ről kezdj el vele dumcsizni, hiába van gyűjteménye belőle - valahogy nem férfias :))
2010. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megcáfolnám az egyik válaszoló véleményét miszerint ha felveszel vkit msn-re az looserségre utal. ilyen alapon ne menny oda senki idegenhez mert akkor looser vagy. Azért mégis csak 21. század gyerekek.
2010. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 FFDP ***** válasza:

ma 14:50 a lány írta, nem én. :D És valóban így gondolja sok lány, szóval akár ő is gondolhatja így. És vannak lányok akiket naponta 42x felvesznek MSN - re és elegük van a sok gyökérből (nem azt mondtam, hogy akik MSN -en ismerkednek gyökerek, mondom anno én is úgy csináltam), de a lányok jó része tényleg értékeli ha egy fiú odamegy hozzá, jó kisugárzása van (mert ez nagyon fontos), nem csak küld magáról egy jobban sikerült képet.

Én így láttam és tapasztaltam és azt mondom, hogy szerintem mindenképp élőben hódítsd meg a lányt.

2010. ápr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én arról regéltem, hogy sok esetben a netes találka 99%-ban egyenlő a személyessel.
2010. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 FFDP ***** válasza:
Én meg arról regélek, hogy ez hülyeség. MSN alatt nem Webcamezést ért és az se lenne közel sem ugyanolyan. A kisugárzását az embernek, a hangját, a mozgását, ami főleg a lányoknak nagyon fontos nem lehet MSN - en visszaadni. És nem jobb élőben beszélgetni egy lánnyal miközben a szemébe nézel sem mint ülni a gép előtt és egyszerre beszélgetni 3 emberrel, miközben mire a csajjal találkozol (mert sokan hónapokig beszélgetnek találka nélkül) egész másik embert látsz, lehet, hogy a fent említett dolgok miatt nem is tetszik, vagy nem is tetszel neki.
2010. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyersen fogalmazva: nem. Szerintem a találka is fontos, de nekem (és páromanak) az internet teljes mértékben helyettesíti ezt, elvégre arra való.
2010. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FFDP ***** válasza:
Gondoltam ha érvekkel fogalmazom, esetleg te is hozzáteszel valamit azon kívül, hogy nem, de te tudod. Kellemes cyberszexet nektek.
2010. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglesz köszi :P
2010. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!