Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szex, vagy a"beszelgetes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex, vagy a"beszelgetes" egymas megertese, oleles fontosabb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan valaszokat, ahol azt irtak, hogy eegsz nap dugnak a baratnojuket.

Nem modnom azt, hogy szex nelkul tok jol elvagyok, mert max 3 nap elteltevel ha nem szeretkezek a baratommal akkor iszonyatosan kivanom mar, de azt hiszem szeretkezes nelkul is meglennek de beszegetes es oleles nelkul nem nagyon.

A baratom is ezen a velemenyen van, volt ra pelda is, hogy mondta hogy nem zavar engem,hogy van mikor idejon hozzam , vagy en megyek hozza es szeretkezunk 2-3orat, olyan mintha csak ezert lenne velem, es ez miatt nem akar elvesziteni, inkabb ne csinaljuk annyit.


Egy normalis kapcsoalt szerintem nem mukodhet hosszu tavon szeretkezes nelkul. De nem az kene, hogy legyen a legfontosabb.

Sajnalom azokat a lanyokat akiknek olyan baratjuk van akik csakl egesz nap dugnak.


2010. ápr. 21. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A kettő együtt fontos egy kapcsolatban...
2010. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz hogy őszinte vágyat érezzünk a szexre...elöttem meg kell is merni a másikat...hogy kívánhatsd...és ez nem megy 1-2 hét alatt...minimum egy fél év-1 év kell hozzá...és aki egész nap dug az vagy nagyon szerelmes vagy nagyon nem-.-"
2010. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én a szexre nem 2 hét vagy több ismeretség után érzek vágyat! Röpke ismeretség alatt is meg tudom kívánni nagyon a másikat! Szóval ez valahogy nekem nem jönn össze! De igen, mind a kettő fontos egy kapcsolatban!
2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én egyetértek a kérdezővel:)

Mondjuk nekünk könnyű a korlátokat betartani, mert két hetente találkozunk:D


De máskor is megkaptuk az összhangot...ölelés-beszélgetés terén:)

2010. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egydarabig sex,aztán már olyan kell akivel +értitek egymást mert lehet a végtelenségig csajozni és összevisza qrni de értelmetlen (sztem) ha családot akarok akkor nem egy olyan lányt keresk akivel csak jó/fantasztikus a sex hanem olyat akivel +is értjük egymást és tudunk örülni a másiknak testiség nélkül.
2010. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszélgettem erről Párommal, mert az utobbi fél évben nem igazán kívánom őt, viszont mást sem... egyszerűen a sex most nem tud érdekelni, nem tudom mi az oka. Nos visszatérve a beszélgetésre, azt mondta: nem baj, ha nem szeretkezünk, ő így is szeret, a sex az csak egy dolog, nem pedig a párkapcsolat lényege...

Természetesen egy pasinak biztosan jobban érdeke a sex, mint a beszélgetés stb. Mondjuk volt olyan hónap amikor minden este simogattuk egymást, csókolóztunk, jókat beszélgettünk és nem került sexre sor, tehát úgy látszik mindegyik dolog működik, csak ez két feles dolog... nem lehet sex nélkül meglenni a Pároddal, ha ő nem egyezik bele a "nem csinálom", "nincs kedvem", "Most másra vágyom" dologba.

Lényegében összhangról szól a kapcsolat.

Én 18 Párom 21.

2010. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az sztem hülyeség h nem lehet szintén kívánnia másikat szexuálisan fél év vagy még több idő közös eltöltése nélkül. Én bnőmmel úgy jöttem össze h kissé berúgtunk, lefeküdtünk egymással, és rájöttem h nekem ő kell. Nem azért mert a szex olyan jó volt (vagyis igazából nagyon jó volt, de nem csak ez volt lényeges), hanem azért is mert rjöttem h rég éreztem ilyen jól magam egyetlen csajjal is. Mire az éjszaka során a szexre került a sor addigra ki is józanodtam, így az már nem csak vmi ösztönös dolog volt tök részegen, hanem olyan amit mindketten akartunk. Tehát lehet a másikat kívánni szerintem bármennyi ismeretség után, főleg úgy mint ahogy nálunk volt, h szinte azonnal egymásra tudtunk hangolódni mindenben. De amúgy én is úgy gondolom h szükséges mindkettő, viszont a beszélgetés, kölcsönös megértés fontosabb. Dugni lehet bárkivel aki hagyja magát, de együtt élni nem.
2010. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem mondanék le a szexről a kapcsolatban, hacsak nem tiltották el orvosilag a nőmet tőle.


A kapcsolat olyan, mint egy gyümölcsfa. Öntözöd meg ápolod-dumálsz, meg ölelgeted. Szexelsz- leszeded a gyümölcsöt. Mindkettő kell. Semmit sem ér a gyümölcskerted, ha nem szüretelsz. De ha sosem öltözöd meg, akkor nem nő ki.


Mondjuk a szex az több ennél. Tehát az is minősül öntözésnek. Önmagában a szexnek is nagy az összetartó ereje, de kell hozzá plusz.

2010. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!