Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan nő, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, akit nem csak a szex érdekel egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Havi max 1-2 közösülés az igényem, eddig ez minden lánynál probléma volt.


24F


Hol érdemes keresgélnem?


2011. máj. 29. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azért álljunk már meg. attól, hogy egy lány nem havi 1-2 közösülést igényel, még nem csak a szex érdekli a kapcsolatban. elég téves a hozzáállásod. a szex egy nagyon intim dolog, szerintem így teljesedik ki a párkapcsolat is testileg.
2011. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát...nem igazán szerintem.Nem maga a szex fontos,hanem ami előtte és utána van.Rengeteg simogatás,csók,előjáték,összebújás és közötte szex.Erre szerintem mindenkinek szűksége van....
2011. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem eleinte nagyon vonz a szex, vagy is az újdonság hatása alá kerülök, és legszívesebben mindennap csinálnám, de utána lecsillapodok, és én is bőven beérem 1-2 hetente egy szexszel. Viszont kicsit fura, hogy srácként beéred ennyivel. Megkérdezhetem mi ennek az oka? Természetesen vannak más nagyon fontos dolgok is a kapcsolatban, de azért a szex sem mindegy.
2011. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13.43 vagyok,szóval szerintem nincs ilyen lány.És szerintem is ebben teljesedik ki a szerelem,ha van szerelem akkor szex közben lehet érezni a legjobban,hogy szeretitek egymást!
2011. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de havi 1-2 alkalom édes kevés. Fél évig bírnám melletted. Nem csak a szex érdekel, de rendszeres szexuális élet része a párkapcsolatnak.
2011. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
13:43 franc tudja mindig ilyen alacsony igényű voltam, masztit is 19 évesen csináltam először
2011. máj. 29. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
fu hát nálunk meg pont az volt a probléma, hogy én(lány) voltam ennyire kevés igényű.. : ) biztos van még ilyen lány, én pl élő példa vagyok rá : D
2011. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Van. Azokat a pénz érdekli.
2011. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
engem specc nem érdekel sem a pénz,sem a szex - mármint a mennyisége,de azért csinálni jó :D - én inkább az életről való filozofálásra,az emberi kontaktusra és a tökéletes belsőre és harmóniára vagyok rákattanva és én szeretni jobban szeretek,mint szeretkezni... x) lehet,hogy ez elég idiótán hangzik,dehát ez van,ezt kell szeretni! :D
2011. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

17:33-as válaszoló vagyok:


ne a keresésre törekedj,hanem a találásra,esetleg az többet segít! ;) de amúgy,ha nem a saját külsőddel vagy a "kiszemelt" lány külsejével foglalkozol,akkor talán találhatnál is ilyet :) ...nem elítéllek,hisz azt se tudom,hogy jellemre milyen vagy,csak gondoltam "felvilágosítalak",HA nem tudsz erről :) több sikert a továbbiakban!

2011. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!