Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom elérni h a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni h a pasim az első helyre rakjon és ne a "sor végén" kullogjak?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, h én csk vagyok neki, és ha szükége van rám, akkor vesz elő, vagy figyel rám. Amúgy egyre többet lóg a barátaival. KIcsit zavaró. De ő azt mondja h megváltoztattam az életét.
2010. ápr. 21. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is volt ilyen barátnőm, szakítás lett a vége. Nem hiszem, hogy meg tudod változtatni, nagyon sajnálom.
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyet értek az előzővel.Valószínűleg nem illetek össze.
2010. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
és ezt vele is közölted már, hogy mennyire rosszul esik ez neked? hogy nem poénból vagy vele?
2010. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
még nem beszéltem.
2010. ápr. 21. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdésíró :)

A barátod nem tisztel téged. Ennyi. Nem tart téged egyenrangú partnernek, és erről igen is te tehetsz.

Ha ezt elismered, változtatni is tudsz a helyzeten, abban az esetben ha ténlyeg szereted a barátod és ő is táplál valamennyi érzelmet irántad, nem lehetetlen helyrehozni a dolgot, de ehhez bizonyos változásokon kell keresztülmenned, méghozzá valószínűsíthetően az önértékeléseddel van a gond. Ezt a barátod is érzi, abból is hogy pl próbálsz neki mindent megtenni és lassan minden tetted róla szól és fontosabb neked. AZ ellenkezője is rossz, ha dacból nem szólsz hozzá, próbálod felkelteni a figyelmét. Ezzel nem érsz el semmit. Ha gondod van beszélj vele. Viszont mint látod ő nem tud mit mondani, ő úgy érzi nincsen semmi gond, viszont ha folyamatosan "basztatod" azzal hogy nem figyelsz rám és nyafogsz.. úgy otthagy hogy a lába nyomát sem fogod látni.


1. ne nyafogj, ne panaszkodj mivel akkor a srác nem a problémát látja majd hanem te magad leszel a probléma.


2. ne féltékenykedj (nem ez a szeretet mérőeszköze, ez pusztán birtoklási vágy és önbizalomhiány kotyvaléka szóval küzd le, mivel a féltékenység viszi a másik felet 60%-ban a megcsalás útjára).


3. legyél egész ember. legyen saját életed. nem titkolózni kell előtte, csak ne tőle függj könyörgöm. Foglalkozz a sulival, barátnőkkel, vele is feltétlen, de ne lógj rajta folyton.


4. legyél NŐ. nem attól leszel hogy úgy öltözöl, vagy körmöshöz jársz. Hanem attól hogy jól érzed magad a bőrödben, szereted magad és elfogadod.. (küldönben hogy tudnál mást szeretni ha magadat nem??)Egy fiúnak nincs vonzóbb annál ha egy nő jólérzi magát a bőrében. A szépség baromira nem minden.


5. Néha lepd meg valami aprósággal. (nem cska a fiúknak lehet ám, pl te is vihetsz neki csokit a megbeszélt esti összebújós filmezéshez)


6. Tölts vele MINŐSÉGI időt. Találj ki te is programokat. Ne csak otthon üljetek, vagy a kocsmában. Vidd el egy izgalmas helyre. (pl ha cukrászda és ha pesti vagy akkor a sugar shop-ba..:P de tökmindegy) a lényeg hogy tényleg jólérezze magát.


7. A szexben ne egy darab fa legyél. HA szereted a srácot és kívánod, kezdeményezz bátran. Azt imádják a srácok. Legyen változatos a szex, beszéljétek meg hogy jó nektek, de kísérletezzetek is. Nem jó a túlzott monotonitás.


ha ezeket betartod.. szerintem rögtön felkapja a fejét hogy héé ittvan egy tök jó nő mellettem...

máris sokkal több időt akar veled tölteni mert jólérzi veled magát.


Én ezt tudom tanácsolni. Tapasztalat. Ha betartod jóljársz, ha nem akkor sok sikert. ;)


19/L

2010. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
szerintem sem illetek ossze...tegyuk fel h beszelsz vele es egy ideig legyen az 2 het vagy 2 ev nem fog egyfolytaban haverokkal logni....de mi lesz majd jooo sok ido mulva? o ilyen fajta h szeret a haverokkal logni...egy ido mulva ez a tulajdonsaga elo jonne... es ha te ezt nem tudod elturni (ami normalis) akkor nem illetek ossze.
2010. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

még csak 3 hónapja vagyunk együtt, szal még szexre nem került sor. Hívott már jópár helyre bulizni, de nekem mindig vissza kellett mondanom, mert a szüleim tanítási idő alatti hétvégéken nem engednek el...maximum, ha szünet van, akkor 1szer elengednek...ha nincs valami családi hülyeség.

szerintem a pontokat jól betartom, csak az az érdekes, hogy ő mindig tudni akarja h én hol vagyok.

Ha én elhanyagolom kicsit és a barátaimmal vagyok, akkor számonkéri h miért nem talált meg az órák közötti szünetben.

Most h nem voltunk már együtt kettesben 5 napja, már áthívott ma is , meg holnap meg jön ő át iskola után....szal nem értem őt.

Attól függetlenül szeretjük egymást, meg tudunk egymásra támaszkodni.

2010. ápr. 22. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Értem, hát akkor ülj le vele és beszéld meg. Mert az sem egészséges ha ő nem bízik benned és féltékenykedik. Mond meg hog ya féltékenység nem visz jóra soha. És kérdezd meg azért csinálja e mert magából indul ki.

Amit leírsz abból az látszik hogy nagyon érettlen a srác hozzád képest. 1 próbát megér, de ha nem javul a helyzet hagyd ott, mert azért ne legyél vele hogy legyen kapcsolatod. Hidd el fiatal vagy és nagyon sok pasi szaladgál még aki jobban megérdemlel. Ja és ha a szakítás mellett döntesz, sose ugorj bele egy másik kapcsolatba. Mindig jól gondold át. És ha a srácod azt mondja hogy azért ilyenm ert nem szexeltek... cseszd le, mert a szex alapjábavéve nem old meg semmi problémát. OKé hogy a feszültséget elveszi, és jó hangulatot teremt meg tényleg az egyik legklasszabb dolog a világon, de én is belementem anno az első barátomnál ebbe. Szar volt a kapcsolatunk és a szexre hivatkozott. Hát 1 hónap múlvakidobtam mert azán már kb heti 1szer és csak amiatt találkoztunk. Nem szeretett igazán. Olyannal meg ne is feküdj le mert baromi szar lesz.

Szóval beszélj vele mindenképp ;)és ne félj ha esetleg nem sikerül. Nincs okod rá :)


L/19 (hosszú komment írója)

2010. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!