Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom elött ott van a "rózsaszín köd"?

Figyelt kérdés

17 évesek vagyunk, 1 éve vagyunk együtt és a barátom fülig szerelmes belém. Amióta együtt vagyunk mindent megtesz nekem, éjjel-nappal velem lenne, szinte a családjára sem nagyon hallgat csak rám, mindig vigyáz rám, teljesen oda van értem. Én viszont más vagyok ami sokszor bánt engem. Úgy érzem mintha nem szeretném őt szerelemből. (sztem csak bebeszélem magamnak). Én igénylek néha-néha pár nap szünetet, én nem vagyok annyira "elhomályosodva" mint ő, én még tudok gondolkodni ha valami van. Úgy érzem én nem vagyok belebolondulva. Nekem vannak olyan időszakaim amikor egyedül akarok lenni, amikor senki nem hiányzik amikor nem akarok semmit csak ülni a szobámban és nézni a falat, amikor nem zargat senki. Ő viszont ilyet eddig még nem igényelt. Ezért teljesen úgy érzem magam h nem szeretném igazán a párom. Szerelmes vagyok belé vagy nem? Szeretni szeretem, sőt imádom mert tényleg mindent megtesz értünk, de nem érzem azt h én tényleg mindent beleadnék. Minden nap talizunk szal ezzel nincs gond, de amikor rámjön az az idő h egyedül akarok lenni akkor mindig eszembe jutnak azok a dolgok, h: "Úristen, azért akarok egyedül lenni mert egyáltalán nem szeretem a barátom" És ettől totál megijedek és mindenfélét bebeszélek magamnak azokban a percekben. :S:S Veletek is van ilyen? Vagy tényleg csak azért van barátom h legyen?


Amúgy ő az első komoly kapcsolatom és inkább kötődést, ragaszkodást, féltést és szeretetet érzek minthogy szerelmet. :S Ez gáz? Rossz irányba haladna a kapcsolatunk? Vagy elöbb-utóbb vége lesz ha ilyen érzéseim vannak?


2008. okt. 1. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
SZia szerintem örülj hogy ilyen barátod lenne ha nem foglalkozna veled akkor meg az lenne a baj ... bár mondlyuk néha kell 1 kis szünet Én 18 éves srác vagyok barátnőm 17 mi heti 3-4 alkalommal találkozunk de olyankor egész napot jó ha van 1 kis szünet tényleg bár közbe rettenetesen hiányzik ... Szerintem örülj hogy ilyen de figyeld meg ha egyszer érezni kezdi hogy te nem annyira akarod ezt az egészet akkor békén fog hagyni és majd futhatsz utánna te ...SZerintem tedd fel magadnak a kérdést szügséged van neked a barátodra? mert ha igen nem ezen gondolkoznál hogy most akkor mi lessz akkor inkább hagyd szegény srácot és keressen egy olyan lányt aki értékeli hogy törődnek vele... remélem megoldódik a helyzetetek
2008. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Figyelj... nyugodj meg.. szerintem semmi komoly baj nincs, csak neked ugye ő az első komoly kapcsolatod, Te meg megszoktad, h nem nyomul ennyire Rád senki. Ő túl sokat tesz érted, Te meg keveset. Hiszen nem is ad rá lehetőséget, h tegyél valamit, mert egyből hív, ír, találkozni akar meg stb. Szereted őt, de előbb utóbb az ilyen viselkedésével az őrületbe fog kergetni. Ennyire nem szabad ragaszkodni a másikhoz, akármennyire vagyunk szerelmesek, mint ahogy Ő teszi. Kell egy kis szabad tér mindkettőtöknek, mikor a haverokkal vagytok. Beszéld meg vele szerintem, h szereted Te őt, de kell egy kis levegő mert a sok levegőtől is meg lehet fulladni...

sok sikert!

2008. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én megmondtam neki h nem vagyok fülig szerelmes belé, csak ragaszkodást, kötődést meg erős szeretetet érzek iránta. Láttam rajta h kicsit rosszul esik neki de muszáj volt elmondanom. Azóta nem történt semmi változás. Amúgy nem azt mondom h teljesen megakar folytani, mert nem. Csak ha megmondom neki h pár nap szünetet akarok akkor egyből besértődik és előjön azokkal a mondatokkal h: "Haverokkal akarsz lenni mi?" vagy "Van másik palid ugye?" stb.. :S
2008. okt. 1. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs problémád, akkor ne csinálj magadnak, Te is tudod, h nincs gond, leírod, hogy bebeszéled magadnak, de azért komolyan veszed...
2008. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ez a hollywoodi, rágógumiban forgatott közhely hogy egy jó és működő kapcsolathoz szerelem kell? Szerelem nélkül is lehet kölcsönösen élvezhető, kiegyensúlyozott és gyümölcsöző kapcsolatot élni. Érezd magad jól, ez a lényeg, ha nem jó akkor meg változtass rajta, ha nem tudsz ugorj ki ebből a kapcsolatból.

Néha mindenkinek kell egy kis levegő. Leülni a számítógép elé, olvasgatni, játszani egyet, leülni dumálni a haverokkal vagy akármi. Sok párkapcsolatban az ilyesmit megvonják egymástól a párok és belefulladnak. Lehet csak valami hasonlóra van szükséged. Beszéljétek meg.

2008. okt. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!