Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már hazudtak egyszer, hogyan bízzunk meg benne mégis?

Figyelt kérdés

A párom a kapcsolatunk elején sok kis dologban "füllentett", hogy az ő szavával éljek és azóta nagyon bizonytalan vagyok és többször rákérdezek, hogy biztos az van?

Hogyan tudnék újra bízni benne?


2008. okt. 1. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok, mi 8hónapja vagyunk együtt és folyamatosan derülnek ki ezek a "kis dolgok". Te semmit nem tudsz tenni, Neki kell tennie! Neki kell bizonyítania, hogy igenis, bízhatsz Benne, hogy igenis, szeret Téged. Te csak max sodródni tudsz az eseményekkel. Ha ő is akarja ezt az egész kapcsolatot, küzdeni fog érted és megmutatja, h bízhatsz benne. Ehhez igaz türelem kell és egy kis idő, de ha akarjátok sikerülni fog.

Mi most nem tudom, hogy állunk. Épp tegnap derült ki még egy dolog, ami ismér borzasztó rosszul esett. De ez Rajta múlik. Én nem tudok mit tenni.

Sok sikert!

2008. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon sajnálom, mi majdnem 5 éve vagyunk együtt és most nem rég volt egy hosszabb szünet (2 hónap) és mégis ő akarta újra kezdeni ill. folytatni és sírt akkor mondtam neki egy két kikötést, hogy ha mindent elmond , őszinte lesz és.. akkor meggondolom. És az elején tényleg jól működött minden frankó volt, amíg vissza nem ment tanulni(ugyanis ő egyetemre jár és csak hétvégén tudunk találkozni). Újra nem mond semmit vele soha nem történik semmi és újra kezdek bizonytalan lenni.Amúgy milyen dolog derült ki? Szívesen meghallgatnálak hátha tudnék segíteni neked én is

.

2008. okt. 1. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyban függ attól, hogy milyen dolgokban hazudott neked.. Ha tényleg semmiségekről van szó, meg lehet beszélni, de gondolom, hosszú távon a megcsalástól félsz. Ha írnál pár durvább hazugságot pl., könnyebben tudnánk véleményt mondani.
2008. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Pl. tegnap az derült ki, hogy mikor 1hónaposak voltunk (kb abban az időben) írt neki egy csaj iwiwen, h milyen helyes.. és a drága barátom visszaírt neki, és elkezdtek e-mailezni, kb 1hónapig. Mindent elmondott Neki, a családjáról, rólam (kérdezte a csaj, h van-e barátnője, és csak azt írta rá, h van egy csaj, akivel találkozgat ( ez lettem volna Én 1hónap járás után)h elvileg nem stimmelt akkor vmi velem, még maga sem tudja, h mi) szinte mindenbe beavatta, hova jár suliba, tesok száma, szülök mit dolgoznak stb.. szval egész jól elbeszélgettek. ez volt az utolsó amivel betelt a pohár.

Előtte volt még olyan, h egyetemi bulira ment (nekem ezt mondta) közben egy másik városban (tőlünk 20kmre) volt discoban és haverjával találkoztak csajokkal és a csajok hazahozták őket. Másnap meg a kedves barátom elvitte a haverjait hozzájuk, h csajozzanak (mármint a csajokhoz), de persze a barátom nem csajozott.. Ez volt kb 4-5hónapos korunkban.

kb ebben az időben, nem mentem fel vele, és ugyanazzal a haverjával felmentek itt a városban, ismét találkoztak csajokkal és hajnali 4ig elbeszélgettek.. Nekem persze nem mondott semmit, kis idő mulva mondta ismerősöm, h együtt vagyunk-e még barátommal, olyan jol elvolt multkor este idegen csajokkal.

Szval ő ilyenekbe hazudott. Megesküdött a testvére életére, hogy nem csalt meg. de Én sem nagyon tudok benne megbízni. Aki ilyen "kis" dologban hazudik, az tud hazudni másban is... szval velünk ez van.

És a Te barátod miben hazudott Neked ? :(

2008. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
z attól is függ, hogy szeretnél-e egyáltalán bízni benne? Ha igen, akkor vegyél erőt magadon, ne faggasd, ne nyomozz. Ha vaj van a füle mögött úgyis lebukik, ez tuti. aztán ha esetleg újabb hazugság derül ki, add ki az útját. Ellenben, ha nem tudsz sehogysem megbízni benne, akkor ne is erőltesd, az csak tönkretesz mindkettőtöket.
2008. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szeretnék benne bízni, nagyon szeretnék, de többször rá kell kérdeznem a dologra, ha mond valamit hogy biztosra menjek és ez idegesíti. De bennem meg ott van a kis ördög, hogy most igaz amit mondott vagy nem igaz.

Mi nem jártunk talán egy hónapja, de úgy keztünk mindent h elmondatta velem kikkel jártam eddig volt e testiség meg ilyenek, de én mondtam neki, hogy igaz volt nagyon sok futó kalandom,de testiség , petting semmi ilyen dolog nem volt( ő az első az életemben)!Azt tudni kell hogy egy kapcsolata volt előttem szó szerint egy akivel két és fél évig voltak együtt és egyből velem jött össze semmi szünet nem volt szinte a két kapcsolat között és a nagy beszélgetésünk után két vagy 3 napra felhív nagy boldogan, hogy írt neki az exe hogy minden egyes szó amit elmondtam neki igaz , mindenben igazam van nekem és hogy most már hisz nekem a párom!!Kérdem én ezket amiket elmondtam az ex kapcsolataimről honnana tudja a kedves ex és hát azt mondta a párom elmondt a nővérének ő meg biztos tőle tudja. és kb. 3 év után rákérdeztem a párom nővérénél hogy ez a húzás mi volt, azt mondta ő erről nem tud ,majd a párom közölte velem hogy ő kérte meg az exét , hogy nyomozzon utánam.

Szerintetek?

meg hogy nem megy bulizni, közben képek bizonyították, hogy volt bulizni és nem is éppen csak fiúkkal hanem lányokkal és a képeket látva ingen jól érezték magukat!Mire nem jók a buliképek.

Meg a hátam mögött neki állt ismerkedni egy számára idegen csajjal akit én látásból ismertem.és a hátam mögött felkereste és msn-eztek a csaj képeket küldött magáról és hát véletlenül megtudtam akkor voltunk másfél éve együtt és azt mondta hogy nem akart tőle semmit csak idegen emberrel megbeszélni a kapcsolatunkat!

Hát ezekben hazudott. meghogy siet haza mert füvet kell nyírni aztán egy óra múlva meg már rallyn volt a haverokkal persze a fű az nem lett levágva.

2008. okt. 2. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

hm... majdnem hasonló a mienkhez. Én tegnap írtam neki egy iszonyat hosszú e-mailt, amin felidegesítette magát (persze leírtam, h mit vártam volna el ebben a 8hónapban) és dühösen jött el hozzám, nem volt semmi megbeszélve, szakítottam vele, ő is egyetértett. Ma írt sms-t, h Én tanítottam meg szívből szeretni, nagyon szeret, sajnálja a dolgokat, reméli meg tudok bocsájtani. Ma elvileg lejön megbeszélni, de nem tudom, mi legyen, mert sajnos nem bízom benne. Nagyon nehéz lenne visszaszerezni a bizalmat, nem tudom megérné-e...

Szerintem üljetek le Ti is beszélni, h sajnálod, de nem bízol benne ugy mint régen, és tegyetek valamit, mert a bizalom az egyik legfontosabb része egy kapcsolatnak. Ha igazán szeret/szereted megteszitek. Remélem sikerül Nektek kialakítani újra egy bizalommal teljes kapcsolatot!

2008. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is tegnap írtam neki egy hosszú levelet! :)

Az volt rá a válasza, ha hazajön megbeszéljük, kíváncsi leszek, remélem sikerül!Hát igen elég hasonló cipőben járunk.sajnos!!Visszatérve rátok. Szerintem beszélgessetek, de ne békülj ki vele egyből!!!Még ne, had kaparjon csak!Mi kétszer szakítottunk már és az első szakítás után egyből ugrottam, és semmi nem változott, nem érzett semmi bizonytalanságot, hogy most változnia kellene, aztán megint szakítottunk, és most a kibékülésnél nem ugrottam, gondolkodási időt kértem és láss csodát , majdnem 3 hónapig minden jó volt, viszont most ez miattam rossz, mert megint nem tudok bízni benne és ő meg rákontrázik úgyhogy ez van.!

Majd megírom sikerült-e megbeszélni a dolgokat!

Remélem nálatok is sikerül, aztán majd te is írd ám meg!

Sok szerencsét!

2008. okt. 3. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Na szia! Első vagyok! :) Na megbeszéltétek?

Mi nem, szakítottunk... végleg. Remélem visszaírsz! :) Köszi a biztatást amúgy, de ez már üres hajó...:S

2009. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!