Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mivan? Hazudtak nekem?

Figyelt kérdés

2 hete kedden egy papírgyüjtésre vittem a kutyám, és egy ismerős fiú vitte végig. nagyon jól el voltunk, és nem is akartam többet tőle, csak hogy barátok legyünk.

na azután hétvégén 2 csaj azt mondták nekem, hogy neki tetszem, és összehoznak vele szívesen. És rá jöttem: tetszik nekem a fiú.

De ő másnap hétfőn azt mondta, hogy elötte ismerkednünk kéne..

Na azóta akarok vele haverkodni, de ha meglát elfut vagy csak köszön és tovább megy. =(

Mért kerül? Hazudtak a csajok? Vagy fél? Nem tudom mit tegyek... ="(


2010. máj. 1. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem igen aranyom, a csajok nagyon sokszor hazudnak, sőt tulajdonképpen csak azt tudnak.


Babi néni 76/L

2010. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HONNAN tudjuk mi, hogy hazudtak-e a TE barátnőid???
2010. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem a barátnőim... inkább ismerősök...

de nagy p*csák..

de amúgy úgy értettem, hogy a fiú azért ilyen mert neki ezt elmondták, hogy nekem tetszik és a többit rámondták, vagy fél.. mert gondolom ebből lelehet szűrni, hogy hazudta-e vagy nem... :S

2010. máj. 1. 18:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég fiatalok lehettek a problémából kiindulva. Szerintem az van, hogy tényleg tetszel neki, csak zavarban van, amikor meglát téged és nem mer kezdeményezni. Szerintem te is kezdeményezhetsz, csak ne túl nyomulósan.
2010. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

és azért fut el?:O jajj :S

amúgy nem tudom.. én 14 vagyok ő 12-13.. :S

2010. máj. 1. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát egy 12 évestől nem tudom mit vársz. De próbálj meg vele beszélni.
2010. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beszélj a fiúval. Ha tetszel neki még örülni is fog az alkalomnak, ha nem akkor legalább tudod tisztázni magad előtte. Mondd el neki hogy a két leányzó félreérthető dolgokat állított neked róla, pedig te nem akartad bonyodalmakba hozni se őt se magadat.
2010. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nemtudom. alapjában komoly fiú van pár azonos ismerősünk és akkor komoly szokott lenni.. meg lehet hogy 14 is van, csak bukott vagy nem tudom, mert nem néz ki fiatalabbnak mint én.. :S
2010. máj. 1. 18:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Babi néni, ha még egy hozzászólást ír, kikapcsolom a lélegeztetőgépet.


Vazul bácsi

2010. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ne higyj a fiúknak...

Mindd csak meg akar dönteni...Szerelmet nem keresnek!!!

Engem most csesztek át...Komolyan mondom...Legyél lezbikus

! 18/L

2010. máj. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!