Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, és kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, és kit válasszak?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hete van egy pasi aki rám van akadva pedig csak 1szer látott nem is beszéltünk meg semmi. Péntekre találkozót beszéltünk meg, de nem akarok elmenni mert megkérdezné h járunk e és nekem igazából nem jön be, de megbántani se akarom igazából.

A másik pasival nem is beszéltem még sosem, csak párszor láttam a discoba a multkor rosszul vtam és odajött ott állt előttem, de aztán elmentünk onnan...nem tudom ki ő de vmiben nagyon megfogott, ellentétben az 1. számú pasival. Most nem tom mit csináljak. Tanács?


2008. okt. 1. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legegyszerűbb,hogyha őszinte vagy. Ha nem jön be a pasi,akkor ne találkozz vele, vagy pedig ha találkoztok és előáll a dologgal,megmondod neki,hogy ne haragudjon,de nem az eseted. Ennyi.
2008. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, csak azért ne találkozz valakivel, mert nem akarod megbántani. Biztosan Neked sem lenne jó, ha egy pasi csak azért menne el a találkára, hogy ne sértsen meg, pedig nem is jössz be neki. Szóval csak őszintén, és ha a másik srác tetszik, akkor próbálj meg róla többet megtudni!
2008. okt. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat!:)
2008. okt. 1. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!