Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kéne tennem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem, ha egy csaj hajt a barátomra. Mindig le akarom építeni őket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Semmit.Minek akarsz beleszólni az életükbe?Az ő dolguk ne foglalkozz velük.
2008. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké
2008. szept. 30. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Elhiszem, hogy nem kellemes helyzet, ha látod, hogy valaki ott legyeskedik a barátod körül. Nálam ugyanez a helyzet, ráadásul 2 csaj hajt az én "áldozatomra" (a többi mellett, akik annyira nem mérvadóak), úgyhogy nagyon furcsa. Mindenáron be akarják bizonyítani, hogy nem engem szeret a barátom, dehát mindig megbuknak :))

A legjobb, ha nem figyelsz rá, ez jobban felhúzza a lányt, mintha leállnál vele veszekedni... Lealacsonyodsz a szintjére. A barátod azért van Veled, mert téged szeret. És nem azt, aki agyba-főbe nyomul rá.

famerilla.

2008. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj h jó pasi a barátod.
2008. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy jótanács: attól hogy mindenkire fétékeny vagy akire csak ránéz ,nem fog tovább tartani a kapcsolat.

azt majd ő eldönti h küldözgetünk e egymásnak puszit vagy sem.

ha kellene a pasid nem lennél ellenfél ne haragudj meg.

na szió

ezt az egyik csaj írta....ezek után is legyek megértő?

2008. okt. 1. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj... Remélem nem válaszoltál erre a szánalmas levélre...

Ez tudod mit jelent? Azt, hogy bepróbálkozott, elutasították, és valahogy meg kell torolnia a sértést.

"ha kellene a pasid nem lennél ellenfél ne haragudj meg.

" Pontosan ez a sor árulja el. Uhhgyan már kérem. Ez egy vicc.


"azt majd ő eldönti h küldözgetünk e egymásnak puszit vagy sem." Ezt nem teljesen értem.

Mindenesetre sztem a csaj marhára ideges, legalábbis próbál nyugodtnak látszani, de ááh. Piszkálja az oldalát, hogy Te vagy a barátod mellett és nem ő.


Ismétlem, NE törődj vele, beképzelt liba, aki azt akarja elérni, hogy szakítsatok... Nehogy hallgass rá! Ne reagálj!


A barátodat sem biztos, hogy be kéne avatni, esetleg nagyon puhatolózva rákérdezhetsz, hogy most hogy viszonyul ehhez a csajhoz, vagy valami keresztkérdést, mondjuk hogy "Nem vetted észre hogy *ez a csaj* megváltozott?" Vagy valami. Ne rohand le konkrétan, hogy most akkor hogy is állnak. Még mindig veled van a barátod, nem hülye, hogy egy önelégült kislánnyal lépjen le...


famerilla.

2008. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én azt szerettem volna ha a barátom kiáll mellettem és elküldi a csajt a búsba...de nem foglalkozik vele és ez esik rohadt rosszul...nyugodtan oltsák a bnőjét,tökmindegy..:S
2008. okt. 1. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos, ez keménydió. Az ilyen csajokat szoktam úgy leoltani, hogy mukkanni sem tudnak, de ezt neked nem ajánlom, mert szerintem az írásod és a barátod viselkedése alapján más szituáció. Ha a barátod így áll a dologhoz, nem véd meg, nincs ott melletted, mikor a csaj a háta mögött ilyeneket ír, akkor talán mégsincs ez a kapcsolat olyan biztos alapokon. Mióta vagytok együtt? Meddig jutottatok? Mondja, hogy szeret és érzed is?

Ezeket előbb meg kéne tudnom, szívesen segítenék.

Esetleg ha azt is megírnád, hogy gondolkodsz vagy a barátod gondolkodik-e szakításon, az sokat segítene. Én biztos, hogy nem bírnék egy olyan fazon mellett sokáig lenni, aki nem áll ki értem egy kis liba ellen! Ha ezt nem tartja fontosnak, akkor az ennél nagyobb dolgoknál mit fog érted tenni? Ugyanúgy kihagyja a saját életéből, és rád marad?

Ez a csaj nem csak téged piszkál, hiszen együtt vagytok, együtt kell ezt megoldanotok! Ezt tudasd a barátoddal.

Egyébként a csaj mennyire van jóban a barátoddal? Haveri szinten, vagy csak néha összefutnak és megkérdezik egymástól, mi a helyzet?


U.i. a féltékenység tényleg nem jó barát. Kis jelét se mutasd mostantól a csaj felé, nyeld le a békát, mosolyogj rá, magadban meg küldd el a büdös sunyiba!

Ja, és az e-mail-edre nem tudtam elküldeni a választ, visszaküldte hozzám... Talán teli a ládád:)


famerilla.

2008. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már végetért ez a vita,szakítottunk...nemhogy nem állt ki mellettem,hanem ismerkedett vele és azt mondta a csajnak h én betegesen féltékeny vagyok...szóval vége..köszi a tanácsokat!
2008. okt. 1. 20:06
 10/10 A kérdező kommentje:
ismeretlen csaj volt,de már mindegy..mi meg 2évig voltunk együtt...
2008. okt. 1. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!