Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Most akkor hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most akkor hogy van ez?! Megkapjátok tőlem amit érdemeltek!

Figyelt kérdés
Már a t*köm kivan azzal hogy ha feltesz valaki egy olyan kérdést hogy Lányok mi -vagy ki- tetszik nektek egy pasin / milyen pasi jön be, akkor rögtön egy álompasit nyögtök be, a valóságban meg egy bunkó nyomorékkal jár a többség közel sem olyan pasival amit leír. Ennyire önteltek vagytok? Egy pattanásos liba aki egy normális pasit sem érdemel meg ilyen baromságokat írogat. Ennyi feminista hülyét már elnézést. És még mi általánosítunk. Hát persze kölcsön kenyér visszajár. A másik hogy a csajok 80% egy kiállhatatlan önző p*csa, mi meg loholunk utánatok és még elvárjátok hogy tökéletesek is legyünk amikor nektek narancsbőrötök meg minden kínotok van. Na most hogy van ez? Ja és leéltek minket a pénzről és a végén papucsállatkákat neveltek belőlünk és elvárjátok ha minden baromságot csináltok kiálljunk mellettetek és elnézzük a félrek*rásotokat. Ennyi. Most akkor hogy van ez?!
2010. ápr. 20. 09:55
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek tőletek, elborult az agyam. Sajnálom.
2010. ápr. 20. 20:07
 22/26 anonim ***** válasza:
16:10 vagyok. Szóval mégis csak EGY lány miatt borultál így ki?
2010. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Teli találat :). Rendesen kihasznált és megcsalt, + az apját is rám uszította azzal hogy én bántottam őt... Szóval még az apjának is hazudott nem csak nekem.
2010. ápr. 20. 20:23
 24/26 anonim ***** válasza:
az ilyen hülyekrvak miatt utálják meg a férfiak a nőket..
2010. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem akarlak oltogatni, de attól, hogy kifogsz egy-két k*rvát, még nem biztos, hogy minden más nő is az. Lehet, hogy csak te vagy szerencsétlen. Egyébként ha téged megkérdeznélek, hogy mi az ideálod, mit mondanál? Az ideál pont azért ideál, mert egy idea.

Nekem nincs ideálom, de régen remegtek a térdeim, ha egy fekete hajú, kék szemű srácot láttam, azelőtt a szőkékért voltam oda. Mégis mindig barna hajú barátom volt. Ha hosszú távon gondolkodok, nem a külső a fontos, mert egy helyes srácot még nem biztos, hogy tudok szeretni, vagy akár el tudok viselni, de egy kedves, őszinte, hűséges, humoros pasit tudok szeretni akkor is, ha kevésbé jóképű.

A mostani párom is barna hajú, de személyiségre minden megvan benne, amit összeírnék, ha egy ideált kéne megfogalmaznom. És képzeld, amióta vele vagyok, nem vált ki belőlem semmit egy fekete hajú srác, se egy szőke, se semmilyen másik, úgyhogy én biztosan nem fogok félrek-rogatni. És lehet, hogy számodra ez hihetetlen, de nem én vagyok az egyetlen ilyen nő.


A másik, hogy előttem is megírták, egy számodra bunkónak tűnő srác is lehet, hogy a barátnőjét a tenyerén hordozza, és mindent megad neki, amit csak szeretne a lány.

A narancsbőr meg kétlem, hogy olyan hihetetlenül nagy hiba lenne. Nekem is van, meg más hibáim is vannak, mégis szeretnek. A páromnak is vannak hibái, mind külső, mint személyiség terén, mégis szeretem. Senki sem tökéletes, de én a hibáival együtt szeretem Őt. Ahogy mondtam, hosszú távon a külsőségek nem számítanak.


És a harmadik, gondolom te nem vagy gazdag. Azok nem pattognak, hogy a nők csak a pénzért vannak velük, mert legalább valamiért velük vannak akkor is, ha amúgy nyomorékok. Amúgy személy szerint én utálom, ha egy pasi azt képzeli, hogy megvehet, márpedig elég sok pasi gondolkodik így a csajokkal kapcsolatban.

És szerintem ez a szégyen, hogy nem talál magában semmit, amivel meghódíthatna egy lányt, csak a pénzt...

2010. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Megint 16:10 vagyok :DD

Szegényke... :\

Amúgy az előttem lévőnek teljesen igaza van. Attól még, hogy véletlen kifogtál egy ilyen csajt, még nem kell tényleg az összes többit fikázni :D

Léteznek rendes lányok is... ;) Csak sikerül majd egy olyat is kifogni :D

2010. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!