Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mik azok a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok a dolgok amikkel valaki tönkreteheti mások párkapcsolatát?

Figyelt kérdés

Volt már hogy valaki más tönkretette a párkapcsolatodat ?

Hogyan történt ?


2016. aug. 16. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy lány azzal szerzett magának energiát, hogy magába bolondított minden férfit maga körül. Nagyon vonzó teremtés, és én is beleestem a csapdába... De a kapcsolatom azért nem ment tönkre, csak nehány hónap totális káoszt okozott ez az egész.
2016. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Családtagok, haverok/barátnők is szeretnek kakit keverni akik féltékenyek hogy a hozzátartozó már nem teljesen az "övéké" így szeretnek sárral dobálózni és ítkezni egy olyan ember felett akit vagy látásból vagy havonta 1 órás ismerettségből ismernek.
2016. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*ítélkezni
2016. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik barátnőm akart bekavarni az akkor még friss kapcsolatomba.Mindezt irigységből tette,mert neki akkor nem volt senkije vagy is éppen válófélbe voltak. Majdnem sikerült tönkretenni a hazudozásaival a kapcsolatunkat,de szerencsére nem úgy alakult,azóta nem is nagyon beszélünk.
2016. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy a felelősséget egy kívülállóra kenni teljes egészében hülyeség, mert mindig van az adott párból egy legalább, aki nem a párja mellett áll ki ilyen esetben, és a legnagyobb hibás ő (mint pl. az 1. válaszoló, aki nem tudott ellenállni a kísértésnek, mégis a nőre keni, ugye).


De ha már arról beszélünk, hogy kinek lehet még keze a dologban:

- anyós, aki fúrja a meyét/vejét (mert nem olyan, akit elképzelt, mert elvette tőle vki a kicsi gyerekét) a saját gyereke meg nem mer neki visszaszólni

- ismerős, haver, akit nem érdekel, hogy XY épp foglalt, ráhajt, aztán ugye XY meg erkölcstelen, és hagyja magát

- haverok, tesók féltékenységből

- haverok azért, mert nem megy velük már annyit el a barát, ez idegesíti őket, aztán fikázzák (vagy olyan is van, amikor szerintük a barátjuk, barátnőjük választottja ronda, és kínos vele megjelenni, és ezt hangoztatják a haverjuknak is)

- ex, aki vissza szeretné kapni a párját - erre ált. a zaklatás meg a gyerek általi zaklatás a "legjobb" módszer

2016. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Közömbös választ adtam, felelős megnevezése nélkül... Olyan van, hogy valaki akaratán kívül ilyenbe keveredik, de tessék egy példa: indokolatlanul írogat, képeket küld, flörtöl akkor is, ha nincs válasz. Erre egy barátnő azonnal vérszemet kap, mert nehéz elhinni -jogosan- hogy nem két emberes játék, es akkor számonkérés/veszekedés/ gyanúsítás... Eleve minden férfi disznó, nem igaz? :)
2016. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja... 1-es voltam
2016. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy senki nem tudja tönkretenni valaki másnak a kapcsolatát. Pl. Megcsalásnál is hajlamosak az emberek a 3.személyt hibáztatni, pedig inkább a másik kettő a hibás. Vagy gyakran olvasni hogy anyóssal vannak problémák. Ha a párom maximálisan kiáll mellettem akkor mondhat vagy tehet bármit. Egyedül akkor van probléma ha az érintett fél képtelen leállítani akár anyóst, akár exet akár barkit.
2016. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt így könnyű mondani, mit a 8-as, csak csinálni nehéz.

Ha pl. anyós kedvenc sportja mindenbe bekavarni, akkor az rányomja a bélyegét a mindennapokra. Biztos, hogy nem olyan jó a kapcsolat, mintha nyugton lenne. Elvégre mindkét fél ideges, feszült, frusztrált.


Azt is lehet mondani, hogy egy harmadik csak akkor kerül képbe, ha....

De akinek hónapokig beszélik tele a fejét, hogy lehetne jobb kapcsolata, mint a mostani, az beveszi. És akkor rá lehet repülni és elcsábítani.

Kis ideig le lehet az ilyen embereket rázni, de kitartó aknamunkával a legtöbb kapcsolat meggyengíthető.

2016. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem konkrétan a kapcsolatot tette tönkre, egy havercsajszi, hanem megakadályozta, h a menyasszonyommal újra összejöjjünk. Ezt úgy érte el, h a hátam mögött találkozgatott vele, és furkált engem előtte, énelőttem meg őt furkálta. (pl neki azt mondta, h mekkora nagy szemét lennék, ha elkérném az utolsó hónapra amíg itt volt a rezsi felét, nekem meg azt mondta, h kérjem el mindenképp, mert ez így korrekt, ha el akar menni) És h mindezt miért tette?! Puszta érdekből... Mert ő is akkoriban ment szét a párjával, és mivel vidéki volt nem tudott hova menni, ezért kapóra jött neki, h nálam lakik addig (egy az, h ne legyek egyedül, másik meg a költségek megosztása), és tudta nagyon jól, h ha mi kibékülünk a menyasszonyommal, akkor neki mennie kell.

Persze pár hónap után kiderültek a kis játszadozásai, és mondanom sem kell, h úgy vágtam ki mint macskát sz#rni, azóta sem beszéltem azzal az "emberrel".

2016. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!