Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret a párom, de nem kíván,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a párom, de nem kíván, . Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés

Most bújt ki a szög a zsákból...

Bár már abban is kételkedem hogy szeret :/

Hol komolyan beszél a kapcsolatunkról, velem tervez,... hol meg hogy én túl komolyan veszem, ... hogy én napokra odatelepedek hozzá (igazából együtt élünk, .. de neki szüksége van 1-2 napra nélkülem! ) Szerintetek ez normális?? Hiába tronfolok rá, hogy egy normális kapcsolat nem így működik! Meg hogy mi a fa.ért vagyunk akkor együtt??

Egyik szava üti a másikat, több sebből is vérzik, ... szeret, de nem kíván, .... szeret, de nem akarja minden nap a társaságomat.


Havonta kb 1x szexelünk, amikor épp neki van kedve.

Nem vagyok egy bányarém, sőőt ..., de amikor az arcomba tolják hogy azért nem szexelek veled mert nem mindig kívánlak,nincs az a szikra ... az azért kiveri a biztosítékot, ... mikor én azt gondoltam hogy minden happy, és csak a munka és fáradság az oka hogy nem. Önérzet is van a világon!

Meguntam! 2 éve ismerjük egymást, ... kb fél éve vagyunk "hivatalosan" együtt.

Mind afelett jól kijövünk egymással, ... de csak vagyunk, semmi előrelépés a kapcsolatban. Hát így már nem is kell!

De inkább vagyok egyedül és boldog, .. mint egy olyan kapcsolatban ami ezek után szomorúvá tesz, vérig sértett és mostmár boldogtalanná is.

Még beszélni akar velem :O Én azt gondolom nincs miről.

Mondhat ígérgethet bármit, úgy érzem nem ér el vele semmit. Azt gondolja hogy én teljesen odáig vagyok érte, .. és kénye kedve szerint rángathat, és megetethet velem bármi szépet. Szeretem, de ez az érzés apadni látszik!

Még mielőtt azt gondolnátok, nincs senkije!!!

Nekem leginkább az jön le, hogy jó hogy vagyok neki (főzök, mosok, takarítok, ott vagyok ha baja van, ... mint ami normális is lenne, egy normális kapcsolatban, .... de effektíve kihasznál/t! )


34/N


2016. aug. 16. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt velem is olyan, hogy nem kívántam a páromat, megpróbáltam javítani, és egy évet elvesztettem az életemből ezáltal. :D Szerintem hagyd, ha már most nem kíván, akkor már nem is fog.
2016. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs, expáromat. :D
2016. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Ennek azért elég sok oka lehet. Kérdezted tőle, miért nem kíván? Lehet úgy érzi, elhagytad magad, lehet, hogy csak nincs nagy szexuális étvágya, de még akár betegség jele is lehet. Beszéljetek, és ha valóban úgy érzed, neked ez így nem felel meg, nem tudtok tovább lépni, akkor hagyd el.
2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3- Nem hagytam el magam!

Az tény hogy nincs nagy szexuális étvágya :/

.. én elég sokat megtettem hogy felkeltsem, meghozzam a kedvét, .. de hiába. Ha nem megy, nem akar, én nem erőltetem/erőltethetem. Már rég nem kezdeményezek :/

Hogy mért nem kíván? .. mért nem akar szexelni? ..a válasza az volt: hogy most fáradt, most idegesebb, most nincs kedve mért nem szóltam hamarabb, ... és a legújabb, hogy nincs az a szikra! Háát köszönöm! 2 év az életemből egy olyan pasival, aki nem hajlandó velem lenni!!! Akkor tényleg, miért akarta/akarja fenntartani ezt a kapcsolatot???!!!! Nem hogy most, előtte sem volt meg a szikra!Én nem fogok erőlködni tovább, semmivel nem értem el semmit! Az Ő készülékében van a hiba! Mint ahogy írtad, ha eddig nem, ezután sem fog jobban kívánni. Vagy ha mégis, az erőltetés lesz, ... vagy ha nem is az, de én azt fogom gondolni! :/

Mindjárt elsírom magam!!!!! :( ...így a lelkembe gázolni!

Hogy én így és úgy, hogy én mért nem csinálom ezt meg ezt, .. mindig én és én! Azokat vágta a fejemhez, amiket én is ugyan így gondolok a szex terén róla! Csak neki már beszakad a feje, ha én rá hárítom ugyan ezeket! Egy öntörvényű ember, aki a saját akaratát akarja előtérbe helyezni, az Ő szabályaival "játszani"

Ha veszendőben van a dolog, akkor tud normális lenni, sőőt kenyérre lehet kenni, .. mindaddíg amíg nem erősíti meg a pozícióját a kapcsolatban!

2016. aug. 16. 15:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy önző ember, aki rád unt. Lépj tovább.
2016. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem áll fel neki rád. Hátnabumm. Tényleg.

Van ilyen: ahogy a nők sem nedvesednek minden fickóra, a pasasok sem állnak fel minden nőnek.


Esetleg ha megpróbálnál leszokni a presszionálásról (aka: teljesítmény-kényszer), talán még lehetne keresni valamit. De mivel te már nem akarsz semmit, így szerintem felesleges.

2016. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En imadom, szeretem a parom de szexualisan mar abszolut nem kivanom mert iszonyat elhizott, probalt dietazni, de mindig visszahizza amit lead:-)
2016. aug. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fru_ ***** válasza:

Elég sivár.

Gondolom 60 alatt van, szóval a havi 1 szex az ciki.

Az is, hogy iylen energiatakarékos üzemmódban képzeli a "kapcsolatot".

Igazad van, a szavak rugalmasak, a tetteiből jobban megítélheted.

Biztosan találsz normális embert, addig meg legalább nem ilyen negatív légkörben ész!

2016. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 12 éve élek egy ilyen puha..cs mellett mert szeretem. Rommá kell csalni az inpotenst. Kecske is káposzta is. :)
2018. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!