Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem nagy a baj! ! Mondtam a páromnak (én vagyok a babás), lehet hogy az lesz a legjobb a elköltözöm tőle mert mindig lehet kifogása a baba miatt, hogy miért nem akar! Elindultam, de az utcárol vissza jöttem! Van valakije?

Figyelt kérdés
Mikor jövök be,ő már hacukában volt,és indulásra készen állt!Kérdezem tőle hogy elvihetem e a cuccaimat a kocsival!Azt mondta hogy ne mert megy el itthonrol!Kérdezem hova,azt mondja hát az anyjához!Már nem tudom mit gondoljak
2008. szept. 30. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Téged már nagyon kerülgetnek a hangulatváltozások, de azért gondolkozz logikusan. El akarsz költözni, onnantól kezdve miért érdekel, h kije van?

Neten vársz segítséget ismeretlenektől, nem lehet, hogy csak meg kellene beszélni VELE, mégpedig a VALÓSÁGBAN?

2008. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem egészen világos a kérdés...mit jelen a babás kifejezés?vázold kicsit világosabban a szituációt!
2008. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elhiheted hogy már meg probáltam beszélni vele erről!nem sok sikerrel!
2008. szept. 30. 16:24
 4/7 A kérdező kommentje:
már régota szeretnék babát,de neki mindig vannak kifogásai,most ez nem biztos most az nem biztos!10 éve vagyunk együtt!
2008. szept. 30. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ne akarj babát ha ő sem akar, ennyi, különben csak szétbaszod a kapcsolatotokat,.
2008. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A te szavaiddal élve:én b...om szét a kapcsolatunkat?!Tudod te miről beszélsz!,
2008. szept. 30. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van annak, aki a kapcsolat szétb*szását írta, mégha durván is hangzik. Ha nem akar, nem szabad erőltetni, semmi jó nem sül ki belőle. Ha te viszont nagyon akarsz, keress egy másik embert, aki hajlandó/alkalmas rá.
2008. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!